Wątek dotyczący artykułu

Dosyć hipokryzji prezesa honorowego - rozmowa z Markiem Jankowskim, prezesem Stelmetu Falubazu

Stelmet Falubaz Zielona Góra w najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Betardem Spartą Wrocław. Goście są faworytami, ale spodziewają się trudnej przeprawy z drużyną Piotra Barona.

przeczytaj cały artykuł

kasia_sg

Temat "Derby 2013" właśnie został rozpoczęty przez SF. Przez najbliższe dwa tygodnie możemy się tu spodziewać całej masy wywiadów, tekstów i artykułów, w których jak nie jedna, to druga strona będzie wrzucala kamyczek do ogródka tego drugiego. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że teraz, kiedy między kibicami jest miło, nie dadzą się wplątać w jakieś naparzanki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kapitan bomba

Gorzowsko-Zielonogórskiej naparzanki pewnie nie będzie, bo my, kibice już dawno zdążyliśmy się przyzwyczaić do słownych utarczek pomiędzy włodarzami naszych klubów. Ostatnio jest miło i niech tak pozostanie. Bardziej obawiam się najazdów ze strony Leszczyńskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karlosStal

Kaśka zapomniałaś dodać "miedzy kibicami na forum" ... zobaczysz co bedzie na stadionach i w miastach sie działo :/ daleko nie trzeba szukac, prawda Byki ... jak tam przejazd przez Zielonke z naklejka inną niż Falubaz ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kasia_sg

To akurat kiepski przykład wg mnie, bo to był zwykły bandytyzm i tych ludzi akurat ciężko nazwać kibicami :) Mam nadzieję, że takie nastroje nie przeniosą się na forum i będziemy tutaj nadal mogli spokojnie pogadać z kibicami innych klubów. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
karlosStal

nigdzie nie pisałem ze gorzów święty ... przykład akurat z tego tygodnia poprostu ... tutaj kilka osób znalazło wpólny jezyk, ale na stadion przychodzi kilkanascie tys (derby) ludzi, a do tego syndrom tłumu i zobaczysz jak bedzie miło :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zielonogórzaninstarejdaty

Wdadzą się jeszcze w takie naparzanki, wdadzą, bo wielu jeszcze jest takich, którym, się to bardzo podoba, ale jak ktoś jest inteligentny, to się w takie rozróby nie da wciągnąć :))) Pozdrawiam :)))

| Odpowiedz
blokuj
kasia_sg

I miejmy nadzieję, że na forum jest zdecydowana przewaga tych inteligentnych i względny spokój, który mamy teraz zapanuje na dłużej :) Również pozdrawiam!

| Odpowiedz
blokuj

Jestem jak najbardziej ZA :))) Mnie też wnerwia ta sytuacja z tym pobiciem leszczynian w Zielonce, bo to takie głupie, szczeniackie i .....innych przymiotników nie użyję, bo nie wypada tego tutaj robić :))) Wiesz co byłoby fajne? Gdyby przy okazji Derbów lub jakiegoś innego ciekawego meczu ( a w tym sezonie tylko takie są) np. w Zielonce na deptaku w jakimś ogródku piwnym spotkali się kibice z tych klubów na piwku, każdy w barwach swojego klubu i ze sobą pogadali, pośmiali się.... Czy to jest mrzonka? Nie wydaje mi się, bo tutaj..., na tym forum znają się ludzie po imieniu z różnych ośrodków i potrafią ze sobą bardzo serdecznie rozmawiać, więc dlaczego nie można by się umówić na jakieś piwko przed meczem lub po meczu? To by było naprawdę bardzo ciekawe :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kasia_sg

Taaaak, też już o tym myślałam :) I powiem Ci, że nawet rozmawiałam o tym z Arturem, że bardzo fajnie by było właśnie w dniu derbów wyjść jakąś większą forumową paczką na piwo przed albo po meczu. Derby w Gorzowie już za dwa tygodnie, Artur przyjeżdża, sporo forumowiczów myślę, że też się wybierze i można by coś wykombinować przy tej okazji. Zebrać kilka osób, które chętnie by się spotkały, żeby tym razem pogadać na żywo. Myślę, że byliby chętni i kibice Falubazu i Stali. To byłoby coś :) Może to jest właśnie najwyższa pora, żeby coś takiego zorganizować? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Powiem Tobie, że chętnie bym z czegoś takiego skorzystał i może nie nie piwka, bo go nie pijam, ale pogaduchę to bym sobie chętnie urządził w takim towarzystwie, tylko w moim przypadku jest inny problem. Mieszkam za granicą i ciężko mi przyjechać do Zielonki na jakikolwiek mecz, ale jest dość duża grupa bardzo sympatycznych ludzi i może jakoś się zgadają :))) To by było naprawdę super :))) Sam chętnie bym wziął udział w czymś takim :))) I powiedzmy sobie szczerze, że to by był ewenement na skalę kraju :)))))))))

| Odpowiedz
blokuj
kasia_sg

Ja również bym się bardzo chętnie na coś takiego pisała :D Może będzie więcej takich osób i uda się coś zorganizować już przy okazji najbliższych derbów. Najpierw w Gorzowie, później rewanż na deptaku w ZG. Ale by było fajnie!!! Jest o czym myśleć przez najbliższe dwa tygodnie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.