Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Igielski: Jak my byliśmy osłabieni, to się o tym nie mówiło

Fogo Unia Leszno plasuje się na pozycji wicelidera Enea Ekstraligi. Dyrektor klubu, Ireneusz Igielski, nie zgadza się ze stwierdzeniem, że Bykom dopisuje szczęście i wygrywają dzięki kontuzjom rywali.

przeczytaj cały artykuł


1 9 3 8

"Wszyscy nam zarzucają, że wykorzystaliśmy osłabienia rywali. Ja to wszystko rozumiem i przyjmuję do wiadomości. Tylko proszę też zauważyć, że przez ostatnie dwa lata to Unia Leszno była najbardziej dotknięta przez kontuzje. A w zeszłym roku to my jechaliśmy przez ponad pół sezonu bez naszego lidera, Jarka Hampela. Wtedy nic się o tym nie mówiło - uważa. - Cały czas twierdzę, że mamy naprawdę świetną drużynę w tym roku. "
Święta słowa, nie ma co się wybraniać brakiem innych. Jak w zeszłym sezonie, czy dwa lata temu my w osłabieniu przegrywaliśmy, to nikt się tym nie bronił. Czekam na mecz w Zielonej, jak tam sb poradzimy :]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andżej

Yhy, jasne. Co mecz bylo "ciezko sie nam jedzie bez Jarka". Kazdy docenial to jak Unia jechala bez lidera wiec takie pie***** Igielskiego jest nie na miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.