Wątek dotyczący posta na blogu

Torpedy 2013

użytkownik usunął konto

Sezon żuzlowy na świecie trwa już od dobrych kilku tygodni.Mamy za sobą 3 rundy  SGP 5 niepełnych kolejek w EE,wiele meczy w Anglii,ruszyła szwedzka ELITSERIEN.Chciałbym przedstawić najlepszych moim zdaniem w tej chwili "rajderów" na swiecie. 1.E.SAJFUTDINOW-miałem tu dylemat z powodu małej liczby jego (…)

przeczytaj cały artykuł


ks vitold

1.T.G. wiadomo za to że mimo plucia jedzie swoje-jedyne co martwi to że MOCNO WIDAĆ UBYTEK CZASU-ogromne zmęczenie-niestety.
2.Tai za to że ciągnie mocno za sobą zespół i mocno poprawił atmosferę w Sparcie:klub,kibice.,
3.Jaro za to że jest silnym elementem własnego zespołu a najbardziej za to że jest pomijany,pomniejszany i w niby odstawce..!!!
4.Nicki za to że jest charyzmatycznym facetem z JAJAMI..!!! i bez niego te kangurka ???.."koj"..???..oty-(w tym słowie zamienić "koj" na "ci") by się mocno nudziły..!!!
5.Przemysław Pawlicki bo młodego Polaka NIE..!!!..może zabraknąć a jak na obecny stan jest jedynym spokojnym orędziem w Naszej lidze-bynajmniej ja tak uważam.
6.Ward bo do momentu kontuzji wszyscy zazdrością na tego "wsioka" spoglądają...(talent bezgranicznie utopiony w tym czymś niestety-chodzi o rodzaj człowieka).

sprostowanie pa..czemu... zabrakło Emilka-NIGDY !!!..N I E..!!!..łączyć TRAGEDII,współczucia ze sportem-NIGDY..!!! (Ojciec to Ojciec i N I C nie..!!!..powinno stać na drodze w pożegnaniu się z Nim.,a sportowy aspekt został zatarty przez tą wieść w ostatnim gp która w znaczący sposób wpłynęła na wielu zawodników z tego turnieju.(moje zdanie nie jest wyznacznikiem niczego dla tego spokojnie to tylko gadka a NIE..!!!..atak).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.