Wątek dotyczący artykułu

Tor powinien być atutem gospodarza - rozmowa z Martą Półtorak, prezes Speedway Stal Rzeszów S.A.

Jak twierdzi Marta Półtorak, zespół znad Wisłoka ma w sobie duży potencjał, który nie został jeszcze w pełni ukazany. Sterniczka speedwaya w Rzeszowie wierzy, że jej drużyna będzie groźniejsza.

przeczytaj cały artykuł


Andżej

Czy Pani prezes zawsze musi wszystko tlumaczyc torem?
Tak naprawde buduje kolejny raz sklad na srodek tabeli wmawiajac wszystkim, ze Okoniewski czy Pavlic jak beda mieli wszedzie mocno pod kolo to zrobia po komplecie. Troche przecenia tych zawodnikow...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley

Zgadzam się z taką opinią. Przed sezonem nieśmiało ośmieliłem się nawet gdzieś delikatnie wskazać rzeszowian, jako drużynę do 8 miejsca, jednak po porażkach Stali Gorzów właśnie z nimi i z Lesznem, Marmie mimo wszystko będzie nieco łatwiej uniknąć degradacji. Wspomniani przez Ciebie Okoniewski i Pavlic, to zawodnicy bardzo solidni, ale nierówni. Nicki do tej pory nie trzaskał też takich ilości punktów, jak sezon temu, do tego doznał urazu. Nie widzę też postępów u utalentowanego Sówki, katastrofalnie prezentują się Lampart i Kret. Tak naprawdę w pełni spokojnym można być o wspomnianego (zdrowego) Pedersena i oczywiście Walaska. Wbrew różnym opiniom w tej drużynie drzemie potencjał, dlatego absolutnie nie można "Żurawi" skreślać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.