Wątek dotyczący artykułu

Otwarcie półfinału dla PGE Turowa

Nie bez problemów, choć z prowadzeniem niemal przez całe 40 minut, PGE Turów Zgorzelec wygrał pierwszy mecz półfinałowej rywalizacji z Anwilem Włocławek.

przeczytaj cały artykuł

kcuf

nawet nie zdajecie sobie sprawy ile ten mecz kosztował zdrowia zawodników ze Zgorzelca. 4 dni przed meczem lider zespołu doznaje strasznie poważnej kontuzji na treningu. Nikt nie podaje tych informacji do mediów. Nikt się nie tłumaczy, nie szuka alibi. Zawodnik ten nie trenuje 4 dni, dostaje blokadę i na parkiet. To są faceci, a nie kolega Szubarga, który odpuszcza najważniejszy mecz sezonu z powodu PALCA!!!!!!!!!!!!!!. Kto jest blisko Turowa, i był świadkiem wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim tygodniu, wie co mam na myśli. Dobranoc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luksin

nie wiesz co piszesz czy wiesz ze piszesz glupoty???...szubarga ze zlamanym palcem ,wbrew zalecenia lekarzy gral dwa mecze z asseco wiec koles ma wielka wole i chec ale jest tez rozgrywajacym i bardzo duzo kozluje tym bardziej ze gra ponad 35min w meczu...jezeli mialbys choc odrobine pojecia o koszu to bys wiedzial ze dla rozgrywacza kontuzja palca jest niesamowicie bolesna bo caly czas dlon styka sie z pilka...szubi jest wielkim wojownikiem i chwala mu za to...a co do samego meczu to wielkie brawa dla obu zespolow za dobry mecz ,dla turowa za konsekwentna i skuteczna gre a dla anwilu za walke do samego konca...anwil zaprezentowal sie z dobrej strony...a turow udowodnil ze gra bardzo solidnego kosza...seria raczej skonczy sie 3-0 badz 3-1 dla turowa ale jezeli anwil w kazdym meczu bedzie walczyl do konca to z mojej strony nie bedzie pretensji...niech wygra lepszy i tyle:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.