Wątek dotyczący artykułu

Mecz w Bydgoszczy odwołany!

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na niedzielę mecz pomiędzy składywęgla.pl Polonią Bydgoszcz a Unibaksem Toruń. Na przeszkodzie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczne.

przeczytaj cały artykuł

Dumny z Krzyża

Znajomi byli wczoraj świadkami jak bronowano tor i lano wodę żeby mecz się nie odbył. Hancocka w ogóle miało nie być na meczu i bydgoszczanie nie chcieli jechać (wzorem kolegi złotówy Nickiego nie odpuści GP i nie weźmie L4). Szkoda ale może za to w pełnych już składach mecz się odbędzie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Przecież to oczywiste bo wiedzieli, że nie będzie Hancocka. kto bronuje tor jak wiadomo, że będą opady? Z resztą mam nadzieje, że Sławek Kryjom, który był świadkiem wczorajszych wydarzeń opowie nam na tym portalu co nie co w tym temacie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Św.Mikołaj

Szczerze? Coś w tym jest, bo mój dobry kolega, którego wczoraj prosiłem, by zobaczył tor mówił mi, że sporo osób jest na torze i coś robią. Nie jest jakimś kibicem żużla i nie sprecyzował mi co takiego robili, ale można tylko się domyślać:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
pAblo

Naprawdę to wyglądało tak: woda u góry się skropliła i spadła woda. niestety nawet na betonie 2 dni opadów bez przerwy powodują, że tor jest nie do jazdy. chyba, że kręcą Cię wypadki, a los Richardson podnieca.

| Odpowiedz
blokuj
Św.Mikołaj

Wiem, że nie pisałbyś bzdur. Ja też nie mam w zwyczaju tego robić.
Wiem tylko to co kolega mi opowiadał przez telefon. Było sporo ludzi na torze. Mogę się tylko domyślać, że chodziło mojemu koledze o bronowanie toru:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Św.Mikołaj

Napiszę tak.
Mój kolega, gdy zapytałem Go co robią określił to w taki sposób: Jeżdżą ciągnikiem jakby przygotowywali ten tor pod uprawę;> To się nazywa ubijanie? czy bronowanie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
BDG

zapomniales, ze jest komisarz toru... myslisz, ze stal i mowil "jeszcze tu polejcie, bo za sucho..." ?! ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
miroslaw998

Ten jak piszesz don,to jakiś ciepły chłopiec z waszego powiatu.Popatrz na avatar jego.Na widoku strój a po rozebraniu z pensetą stój.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Barthez

Wiesz co robili ?? ubijali go na bardzo twardo zeby mógł jak najwiecej wody przyjac wiedzieli ze beda spore opady deszczu dlatego tor mocno ubijali przygotowywali go na wlasnie te opady zeby zawody mogły sie odbyc , przeciez hancock i tak mial jechac wiec napewno chcieli te zawody odjechac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Św.Mikołaj

Hancock obolały, a Curyło, Woźniak i Łoktajev wracali z bardzo dalekiej podróży. Zmęczeni i bez treningu.
Jesteś pewny, że chcieliby jechać? Nie sądzę:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.