Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska zrezygnowała z występu w Brukseli!

Po nieudanych startach w Madrycie i Rzymie Agnieszka Radwańska zrezygnowała z występu w turnieju w Brukseli, gdzie miała bronić wywalczonego przed rokiem tytułu.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Hakun Matata

Nie myl bycia prawdziwym fanem tenisa od bycia fanatykiem Iśki, gdyż tym samy obrażasz prawdziwych fanów tenisa , którzy widząc tak gównianą grę jaką prezentuje Iśka, zwyczajnie nie mogą przejść obok tego obojętnie i nazywają to wprost i po imieniu.
To co Iśka odstawia ostatnio na korcie to jest PROFANACJA tenisa! , która jak każda profanacja zasługuje jedynie na stanowcze i dosadne potępienie, a nie zagłaskiwanie i doszukiwanie się pozytywów tam gdzie ich nie ma, a jest jedynie miernota, której obecnie na imię 'Agnieszka Radwańska'.
I żadne minusowanie takich wpisów jak moje tego nie zmieni i nie zakrzyczy. Co najwyżej może doraźnie poprawić humor fanatykom Iśki, gdyż obecnie ich ulubienica nie zbyt często daje im powody do jakiejkolwiek radości. Chyba że tylko samym swoim byciem, kupowaniem torebek, malowaniem paznokci i farbowaniem włosów na blond, bo o jakiejkolwiek grze, która ocierałaby się chociaż o jakąkolwiek przyzwoitość nie ma obecnie mowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
electric rose

tak może napisać tylko ktoś kto zainteresowanie tenisem rozpoczął od osoby Radwańskiej, bo nikt kto interesuje się jakąś dyscypliną nie utożsamia jej z jednym zawodnikiem,choćby to był sam Federer!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.