Wątek dotyczący artykułu

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego

W niedzielę zostanie rozegranych dziewięć spotkań w ramach ENEA Ekstraligi, I ligi i II ligi. Wyniki wszystkich meczów wytypował ekspert portalu SportoweFakty.pl, Władysław Komarnicki

przeczytaj cały artykuł

Speed58

Postaw i zobacz,jak szybko można tę kasę stracić...ciekawe,czy u bukmacherów,czy tylko tak sobie piszesz,bo ja nigdy nie byłem hazardzistą,ale wierzę w swoich...nawet gdy jest źle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertA_GW

Na bwin. Oni zarabiają kasę więc ja też chce :) i co z tego że człowiek sercem kocha klub jak klub zrobił nam pakę na in minus w tym sezonie. Patrzę na mecz realnie i Stal przegra 6-10 pkt.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertA_GW

no ja na Waszych też..Hampel Protas Dudek Jonsson ma kto wynik ciągnąć a u nas dziury.. Hlib Cyran ...poza tym nie chce mi się wierzyć a znam zadziorność prezesów Falubazu, że będą chcieli się zemścić za ubiegły rok i nie pozwolą by żużlowcy na W69 jechali podziękować za doping ..to lepiej jechać jako wygrani niż przegrani.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Speed58

Już odebrał...zadymę od żony lub dziewczyny...i to ma być kibic gorzowski,który obstawia przegraną swoich? Może go to czegoś nauczy,a poza tym...hazard,to choroba.

| Odpowiedz
blokuj
Kaczor Falubaz

Owszem hazard uzależnia,ja byłem pewny dziś zwycięstwa Falubazu ale ta pewność nie wynikała z braku poszanowania rywala lecz z frustracji brakiem wyjazdu do Gorzowa jeszcze raz gratulacje dla STALI.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.