Wątek dotyczący posta na blogu

Miało być ostro i jest ...ale nie o żużlu :)

użytkownik usunął konto

Zwalając się dzisiaj z wyrka w podłym, nostalgicznym nastroju , myślałam ,że zmarnuję jeden dzień ze swojego życia i to jeden z niewielu jakie mi pozostały do przeżycia w stanie wolnym….….i tak było aż do wieczora… Wtedy zaczęły nachodzić przeróżne myśli .Najpierw pobiegły w stronę tego co wszyscy (…)

przeczytaj cały artykuł

Squalo

Nie gadaj tak; na biednej dziewczynie chcesz się wyżywać? Najchętniej komuś bym nos rozwalił, tak dla śmiechu. Chyba przejdę się do łazienki i zdeprymuję faceta w lustrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TATOO

Ja dzisiaj zacieszam :) tym bardziej ,że Spartanie wprawili mnie w dobry humor :) A temu facetowi w lusterku podczas golenia dałem zaślinionej buzi!!! :D:D

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Zgłupiał nam chłopina do reszty..a ja myślałam ,że już nie można być większym Wariatem...a jednak można...:)))

| Odpowiedz
blokuj
Laguna

Tatoo powiedz mi jedną rzecz szczerze czy ten pierd drukarz Bryła musiał przerywać bieg chodzi mi o wypadek Buczkowskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Squalo

Hej, hej Gregu, nie spiesz się tak z Zielonką, dobra? To, że dzisiaj daliśmy siana to nie znaczy, że będzie tak zawsze...

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Chyba już kibice wszystkich drużyn przekonali się ,że nie można lekceważyć nikogo ! Sezon jest zajebisty :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
zielonogórzaninstarejdaty

Pod względem nieobliczalności jest super...:)))) Dzisiaj w Gorzowie spodziewałem się dobrego meczu, bo to jednak Derby, ale taki wynik przez głowę mi nie przeszedł, a tu masz ci los... Życie znowu spłatało figla i nie tylko w Zielonce, bo chyba jeszcze większego w Lesznie...:)))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.