Wątek dotyczący posta na blogu

Miało być ostro i jest ...ale nie o żużlu :)

użytkownik usunął konto

Zwalając się dzisiaj z wyrka w podłym, nostalgicznym nastroju , myślałam ,że zmarnuję jeden dzień ze swojego życia i to jeden z niewielu jakie mi pozostały do przeżycia w stanie wolnym….….i tak było aż do wieczora… Wtedy zaczęły nachodzić przeróżne myśli .Najpierw pobiegły w stronę tego co wszyscy (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Squalo

Tłumacz mi i to szybko; On do mnie coś pije? Kurczaki, może walnąłem jakieś głupstwo pod Jego adresem i nie pamiętam?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TATOO

Jesteś przewrażliwiony . On rozmawia z kimś innym na innym "temacie" ....To ja pijaczyna mam Ci to tłumaczyć :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Squalo

A ja teraz urządzam polowanie na moderatora! To już jest kpina jakich mało! Wpisy z rażącymi wulgaryzmami są pomijane, a człowiek gdy z przyjaciółmi żartuje automatycznie jest usuwany! Bzdura jakich mało!

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Zauważyłem !!!! Ja też ostatnio się obraziłem i przestałem pisać jak moje grzeczne wpisy na temat Nighta , znikały jak kamfora . Bez powodu !

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.