Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Tobias Reichmann zawodnikiem Vive Targów Kielce!

Niemiecki skrzydłowy HSG Wetzlar Tobias Reichmann podpisał kontrakt z Vive Targami Kielce! 25-latek dołączy do kieleckiego klubu przed sezonem 2014/15.

przeczytaj cały artykuł


kr73

Może odejdę trochę od tematu, ale przeglądając Niemieckie strony poświęcone piłce ręcznej i czytając komentarze ich ekspertów Raichmann robi krok w tył, bo nie bundesliga bo 3 zawodnik na swojej pozycji a w końcu bo Polska. Nie mam nic do naszych sąsiadów ale zdaje się jeszcze bardziej stereotypowi niż my...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Może boją się, że talenty z Bundesligi zaczną uciekać z Niemiec? :) Kto wie... Tak samo było z Chorwatami. Najpierw jakiś 1-2 rodzynków w Kielcach a teraz w Kielcach jest pięciu, w Płocku jeden a inne kluby też zaczynają po Chorwatów sięgać np. Stal Mielec (Antonio Pribanic, obrotowy Pick Szeged). Chorwaci nie boją się już grać w Polsce. Teraz w polskiej lidze zagra pierwszy Niemiec, który jest przyszłością niemieckiej kadry. Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby niemiecki zawodnik zamiast regularnej gry w Bundeslidze wybrał klub z Polski. Teraz taka sytuacja właśnie ma miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.