Wątek dotyczący artykułu

Wojciech Dankiewicz menedżerem składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz

W niedzielnym meczu ze Stalą Gorzów żużlowców składywęgla.pl Polonia poprowadzi nowy menedżer. Został nim Wojciech Dankiewicz ostatnio związany ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

Pułkownik Molibden

Myślałem że już mnie nic nie zdziwi a tu masz !!!!! Takiego fachowca jak ten pan to ze świecą szukać. Cieszę się że osłabiamy naszych rywali takimi "transferami". Fałsz i obłuda w czystej postaci, szalenie kontrowersyjny człowiek. Gdyby nie Rafał dawno by poszedł tam gdzie jego miejsce, czyli w zapomnienie. Ale może się mylę może obecny żużel potrzebuje kolorytu, walki w kisielu z kierownikiem startu i mrugające diody, może to jest to. Bydgoszczanie jestem z Wami, przeżyliście Kanclerza, przeżyjecie Dankiewicza !!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pułkownik Molibden

???? a co ma piernik do wiatraka? sorry za tego piernika ale tak jest w przysłowiu :-))))Znam Dankiewicza, rozmawiałem z nim i piszę to co piszę a wydaje mi się że wiem co piszę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Pisałeś przeżyliśmy Kanclerza?Ja Chciałbym przeżyć Deresińskiego i doczekać porządku w tym klubie.To znaczy masz zdanie na plus czy minus?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bachus

Janusz czy na to stanowisko był jakis konkurs,czy tak z rzutu,ten pan do Was przyszedł,bo powiem jakos go osobiscie nieznam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Penhal

Żadnego konkursu był kapelusz a potem zamiast królika wyskoczył Pan Dankiewicz,ale to chyba tak lepiej jak Dakiniewicz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.