Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Unibax Toruń - Lechma Start Gniezno

W niedzielę w ramach 10. kolejki Enea Ekstraligi Unibax Toruń podejmie Lechma Start Gniezno. Znane są już awizowane składy zespołów na to spotkanie. W meczu zabraknie Sebastiana Ułamka.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
SNA_1962

Nie ma się czego bać? Przecież każdy w Gnieźnie miał mokro w majtkach po 14 biegu! Udało Wam się delikatnie mówiąc fuksem. Ten mecz pokazał, że szczęście nie sprzyja zawsze lepszym. Męczyć się z osłabionym Toruniem i wygrać zaledwie 2 pkt to powód do dumy? Ja bym się nie cieszył. Tym bardziej jak moja ekipa jechałaby w najsilniejszym składzie i na dodatek na swoim torze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SKS.

Z osłabionym Toruniem? Może i Darcy zrobił by sporo punktów jednak w jego miejsce jechali tacy zawodnicy jak Gollob, Holder, czy Miedziński. Tamtego dnia byliście po prostu słabsi. Udało nam się fuksem? Hmm.. to dlaczego 2 razy w meczu prowadziliśmy 10 punktami? Dlaczego każdy z naszych juniorów przywiózł za plecami Holdera? Przypominam że przed tym spotkaniem padały typy np. 55:35 dla Torunia. Gdyby tak było, nie mówilibyście tak jak teraz, a że przegraliście to macie wymówkę że byliście osłabieni. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Oj chłopaku chłopaku ZZ to nie to samo - np Holder mógł mieć gorszy dzień a Ward być w kapitalnej formie więc co lepsze jakby jechał Ward czy zastępował go Holder? Nic nie zmieni tego że Toruń przegrał ale nie róbcie z siebie już nie wiem jak silnej ekipy bo jak na razie walczycie o utrzymanie!!! A dwa to każdemu powinęła sie noga..Nawet ZG w Gorzowie czy Częstochowie we Wrocku.Jednak Toruń przegrał najmniejszą ilością punktów..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
SKS.

No właśnie kolego ja jestem z tych osób które się nie podniecają wygraną. Dobrze wiem że walczymy o utrzymanie. Zdaję sobie sprawę że jesteśmy jedną z najsłabszych, o ile nie najsłabszą drużyną ligi. Wiem że zz-tka to nie to samo, ale nie wiem czemu kibice się nią tłumaczą.. Zrozum że niektórzy kibice w naszym mieście pierwszy raz mają styczność z e-ligą. Dajcie im się nacieszyć. Nie zwracaj uwagi na tych którym sodówka uderzyła do głowy.. To są te same małolaty które po wygranym sparingu z Gorzowem pisali już o jakichś medalach.. Na prawdę uwierz mi że my znamy swoje miejsce w szeregu i wiemy że ta minimalna wygrana to tak naprawdę tylko maluteńki sukces. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
SNA_1962

I co w związku z tym, że za Darcy'ego jechał Gollob, Holder i Miedziński? Myślisz, że Oni zastąpią Warda? Darcy sam zdobyłby jakieś 10pkt więc o czym my rozmawiamy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
czarny_sport

to tylko gdybanie... co by było gdyby. A co by było gdyby Ułamek pojechał na poziomie? A co by było gdyby Ward jechał i miał mega problemy ze sprzętem?

| Odpowiedz
blokuj
SNA_1962

Ułamek swoje zrobił, a Ward nawet niech zrobiłby tylko 7pkt w 5 startach no to kto wygrałby mecz? Gniezna miało farta i tyle, a puszą się jak pawie że wygrali mecz z osłabiona drużyna i tylko 2 punktami. Ten mecz pokazał, że Gniezno spadnie jako pierwsza drużyna!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
SKS.

To ty się teraz puszysz, bo na prawdę ta przegrania nic wam nie robi. Strasznie się napinasz. Mam ci podać przyklad znakomitego wypełnienia zz'tki? W Bydgoszczy na Danielu Nermarku zawodnicy którzy go zastępowali zdobyli 12 pkt. (3,3,3,3). Więc mi nie wmawiaj że takich zawodników jak Gollob,Miedziak, czy Holder nie było stać na powtórzenie tego. Należy pamiętać także że mieliście rezerwy taktyczne które dużo wam dały. Byliście tamtego dnia po prostu słabsi, pogódź się z tym... JA do was nic nie mam. Lubię Toruń (nawet gram nim w speedwaymanagerze :)) ale uwierz mi niepotrzebna ta napinka.. olej tych kibiców z Gniezna którzy się tak podniecają... w niedzielę z nami wygracie wysoko i będzie spokój. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
SNA_1962

Spójrz co się dzieje w Bydgoszczy:) Wszystko jasne już? Przestań pierdzieć zatem:) Ja się nie napinam, bo po co? Nam ta przegrana pomogła.

| Odpowiedz
blokuj
SKS.

Widzę co się dzieje w Bydgoszczy. Nawet kibicuję wam bo dla nas to korzystniej. Tak więc skoro tak dobrze sobie radzicie bez Warda, to jakim cudem u nas przegraliście? ;) Proszę Cię nie mów mi tu o tym że Brzozowski upadł na 5:1 dla was. Przegraliście to przegraliście po prostu... Nie wiem za co nas tak nie lubisz ale nie musisz na każdym kroku pisać że jesteśmy słabi i lecimy z e-ligi. Ten rok nie nauczył cię jeszcze że każdy może wygrać z każdym? Troszkę pokory.. Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
Muszkin

Miało fuksa? fuksem nie prowadzi się przez wiekszosc meczu przewaga 10pkt. Fuksa mieliscie wy, ze tylko dwoma dostaliscie w plecy. Kontuzje byly sa i beda. Jesli w ten sposob tlumaczysz sobie przegrana to znaczy ze za duzego pojecia o tym sporcie nie masz. Gdyby nie defekty w Gorzowie, tasma Ulamka w Gorzowie to tez prawdopodobnie tam bysmy wygrali. Ale co tym mozesz wiedziec? My swoje w tym dwumeczu zrobilismy. Wygralismy u siebie gdzie i tak nikt na to nie liczyl. I przypominam Tobie ze to WASZ mi mistrz swiata byl dwa razy przywozony przez naszych juniorow, a w ostatnim biegu przez slabego i nienadajacego sie na ekstralige Pedersena. Zamilknij na zawsze, dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
SNA_1962

I co w związku z tym? Gniezno przyjedzie to Nasza młodzież każdego z waszych zawodników pojedzie. Byliśmy osłabienie, a wygraliście ledwo najsilniejszym składem. Spójrz co jest teraz w Bydgoszczy jak jeździ Kamil Pulczyński i Paweł Przedpełski i zastanów się nad tym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
SKS.

A u nas Wojtek Lisiecki i Oskar Fajfer wygrał z Holderem i co? Na prawdę strasznie się napinasz.. psujesz innym kibicom opinię. Ja zawsze myślałem że kibice z Torunia są spoko, a ty jak widać wieszasz już sobie złoto na szyi...

| Odpowiedz
blokuj
SNA_1962

Kto się napina to się napina:) Kto się wychwalał, że wasi juniorzy pokonali Holdera? No kto? Hipokryta! Ja nigdy nie zakładam medalu jak go nie ma, bo sezon jeszcze trwa.

| Odpowiedz
blokuj
SKS.

Nie jestem hipokrytą. Odpowiadam Ci po prostu, bo widzę że piszesz jacy to wasi juniorzy są dobrzy i że z naszymi seniorami sobie poradzą. Tylko nie rozumiem dlaczego piszesz cały czas że jesteśmy słabi i że lecimy? Po co to? Widzę że na każdym kroku starasz się udowodnić że Apator jest wspaniały a Start słaby. Na prawdę to nikomu nie jest potrzebne. My jedziemy swoje. W niedzielę sobie ładnie na stadionik pójdziesz i zobaczysz pogrom. Będziesz się mógł/mogła podniecać. P.S pamiętaj że każdą porażkę trzeba znosić z honorem.. a nie szukać wymówek.

| Odpowiedz
blokuj
Gniezno2

Gollob, Holder w Gnieźnie po 7 startów, Miedziński 6 - osłabiona drużyna? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Mniej napinki - wyjdzie Ci to na zdrowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Corlleon

chłopie to nie daj Boże u was załapie kontuzje Zagar. zobaczysz co daje zz.powiedz mi co lepsze? Holder który ma gorszy dzień czy w pełnej dyspozycji robiący komplet puntów Ward? oczywiście teoretycznie zakładając występ Warda.A dwa Holderowi np mógł nie leżeć tor w Gnieźnie a Ward go lubi..Teraz cwaniaczysz a po starcie w 15 wyścigu już palce obgryzałeś.

| Odpowiedz
blokuj
wooooat

Farta to chyba miał Toruń, że dostał tylko 2 punktami :o widzę, że na żużlu znasz się jak wilk na gwiazdach. Cały mecz Gniezno ich biło 6-10 punktami.

| Odpowiedz
blokuj
SNA_1962

Cały mecz Gniezno się strasznie męczyło. Gdy odskoczyliście na 10pkt to zaraz była kontra i straty zniwelowane. Jechaliście w najsilniejszym składzie i ledwo wygraliście. Cieszcie się z tego, bo już niedługo rewanż:) Macie swoje 5 minut. Tylko nie wiem czy to powód do dumy tj wygrać z osłabiona drużyną w takich rozmiarach w jakich wygraliście. Po tym właśnie stwierdzam, że nie byliście lepszą drużyną.

| Odpowiedz
blokuj
SKS.

Myślę że Gollob,Holder, Miedziński + np. Brzozowski spokojnie zrobiliby 10 pkt. Chyba nie powiesz mi że nie stać Tomka,Chrisa i Adriana na wygranie biegu, a Kamila na 1 pkt. :)

| Odpowiedz
blokuj
Silny

Podałeś 50-40, ok Twoje zdanie, ale teraz mógłbys ten mecz rozpisać punktowo na zawodników i pokazać jak Ci wyszedł ten wynik?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.