Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: Ferrer i Tsonga pewnie w III rundzie, Paire spotka się z Kubotem

Hiszpan David Ferrer i Francuz Jo-Wilfried Tsonga pewnie awansowali do 1/16 finału Rolanda Garrosa. Wczesnym popołudniem zakończone zostały również zaległe spotkania I rundy.

przeczytaj cały artykuł

Alk

Ciekawe pytanie ;D Przy takim serwisie i przede wszystkim returnie, Jego zdolność do krycia kortu i generowania gry kątowej jest jednak fenomenalna. Kiedyś zerowa agresja, słodka topspinowa wycieraczka spadająca wyłącznie na małe kara, bekhend tylko zza linii końcowej - dziś agresywniejsza gra, wypady do siatki, fenomenalne kończące grane z dużym dynamizmem.. Nie no, nabijam się, ale nie powiem, żebym nie doceniał klasy zawodnika, który za wyjątkiem T4 potrafi zabiegać każdego na śmierć :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
electric rose

Dziękuję za taką profesjonalną odpowiedź, nie spodziewałam się:) Rzeczywiście to,że trzyma się tak wysoko w rankingu zasługuje na jakieś uznanie,choć z drugiej strony dziwne,że tylu ciekawych i zdolnych tenisistów jest niżej notowanych i z nim przegrywa.Lenić się nie leni na korcie, to na pewno,ale ja za nim nie przepadam (i jego jękami)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Mam nadzieję, że słowo "profesjonalizm" jest z dużym przymrożeniem oka - komentatorów "z profesjonalnym spojrzeniem", których warto tutaj czytać mamy chyba 4 sztuki (z czego obecnie trzech nie wpada na dłużej niż jedno zdanie bądź równoważnik zdania), a ten jeden też się nie udziela często ;D (przynajmniej takie są moje odczucia w tej kwestii, nie chcę tutaj obrażać innych - podobnie ciekawie piszących forumowiczów, których jest więcej).
--
Co do Ferru - na eSeFie uwielbiamy się z Niego nabijać, bo to taki "Energizer Bunny" - choć ekspertem od szydzenia z Dawida jest u Nas Armandoł (też go nie widzę ostatnie parę dni)
--
Pozdrawiam, uciekam oglądać mecz polecany przez qastę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.