Wątek dotyczący artykułu

MMTS zdobył Puławy! - relacja z meczu KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn

MMTS Kwidzyn po znakomitym meczu pokonał Azoty Puławy, zapewniając sobie czwarty w dziejach klubu medal mistrzostw Polski.

przeczytaj cały artykuł

zielin

Brawo Puławy za walkę, zabrakło niewiele. Może za rok powalczycie o medal, chociaż konkurencja może być nieco inna, np Szczecin albo Zabrze. No i oczywiście Stal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zielin

Jeżeli uzupełnią luki po odejściu Orzecha, Suchego i Adamuszka to będę ich wymieniał również w kontekście walki o medal. Na chwilę obecną cisza jeżeli chodzi o poważne wzmocnienia, więc na dzień dzisiejszy, Zabrze np. będzie miało skład silniejszy. Oczywiście, nie można z góry niczego zakładać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian3555

Ja uważam , że głównym problemem będzie zastąpienie Suchowicza i w dużej mierze Orzecha , bo Adamuszek był strasznie chimeryczny , a ostatni sezon według mnie był w jego wykonaniu bardzo średni choć nie można mu odejmować , bo w meczach z Azotami jego bramki były bardzo istotne . Jednak wydaje mi się , że Łangowski może odpalić , bo tak na prawde szans nie za wiele dostawał - w kluczowych momentach w ogóle , a Klinger już pokazuje ,że spokojnie na niego można stawiać :) Chodzi mi bardziej o to , że nie ma co na razie wymieniać kto będzie grał o medale , bo jak zawsze boisko zweryfikuje :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
haketa GKW

wiadomo ze z Naszym budżetem wielkich nazwisk raczej nie będzie, a raczej zawodnicy z SMS itp, młodzi ambitni i z talentem których trzeba ukierunkować. Nazwiska jakieś już padały wiec będzie miał kto grac, a o zastąpienie Suchego i Orzecha raczej nie ma co liczyć, mam nadzieje że jednak najgorzej nie będzie zostaje przecież Mroczkowski, Peret, Daszek, Klinger.

| Odpowiedz
blokuj
Liton

Takie bajki to dzieciom możesz wmawiać o jakichkolwiek długach Stali. Wszyscy zawodnicy mają wszystko wyrównane, więc nie siej fałszywej propagandy. Skup się lepiej na swoim klubie i szukaniu sponsora na sezon 2014/15, bo jak powszechnie wiadomo Grupa Azoty nie będzie wyrzucać pieniędzy na ręczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Liton

Odszedł, bo miał odejść. Już w październiku o tym mówił. Zresztą on nawet nie odszedł, bo dalej będzie vice, tylko przestał być osobą pełniącą obowiązki prezesa. Najlepiej nie mieć pojęcia i paplać co popadnie. Za 2-3 miesiące będzie okres przygotowawczy i start ligi, więc nic niezwykłego dla Stali się nie wydarzy. Tak jak Ty się nie bój o kasę w Mielcu tak ja nie będę się bał o koniec kasy od Grupy Azoty w Puławach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kibicPUL

Tak tak :) O sponsora to już się nie boję, skoro Prezes podpisał kontrakt ze Skrabanią, a Jan Sobol przedłużył kontrakt o 2 lata za niemałą kasę ;) A pozatym Jarczewski, człowiek, bez którego tego klubu by nie było, został szefem całej spółki. Sponsoring na kolejne 2-3 lata nie zagrożony. Przykro mi :) Zobaczymy ile Tauron sypnie :)

| Odpowiedz
blokuj
Liton

Odnośnie sponsoringu Azotów widocznie miałem nieaktualne informacje, więc przepraszam. Niemniej jednak frustracja po kolejnym sezonie bez sukcesów Azotów powoduje u Alexa jakieś problemy emocjonalne i tworzy teorie o Stali niczym Macierewicz o zamachu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kibicPUL

No ja rozumiem doskonale ;) Ale wybacz emocje. Ja też jeszcze nie ochłonąłem po tym wszystkim... ale jest to dość uzasadnione, bo medal był w zasięgu ręki. Ale chyba zbyt rozgrzane głowy pod koniec, i karygodny błąd obrony po którym Orzechowski, nie mająć prawa tego zrobić, zebrał piłkę przedzierając się przez naszych 4 obrońców którzy się tylko na piłkę patrzyli. Kluczowy moment końcowych minut. Szkoda, nie udało się, za rok również powalczymy. Pozdro dla prawdziwych kibiców i dzięki za ten sezon pełen emocji ;)
PS: MASŁO - JESTEŚ MISTRZEM ŚWIATA !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.