Wątek dotyczący artykułu

Bezradne Gryfy - skrót meczu składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (wideo)

Dzięki równej postawie trzech liderów Unibax Toruń pewnie pokonał w Bydgoszczy składywęgla.pl Polonię w zaległym meczu Enea Ekstraligi. Prezentujemy skrót wideo z tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł

Wzeta

tak po prawdzie mam to w dupie , a twoje pytanie jest chyba nie w tym miejscu co trzeba bo tu jest skrót Bydzi i Torunia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szyba

Czy przegrana na wyjeździe w dodatku minimalna bez najlepszego zawodnika w składzie jest czymś nadzwyczajnym ? Start wygrał zasłużenie ,punkty za zwycięstwo bardzo mu są potrzebne i to wszystko . Gdzie tu sensacja ? Gdyby Start wygrał w Toruniu to by było coś warte dłuższego komentowania.Start wygrał u siebie i to żadną wielką sensacją nie jest ! Na pewno fakt że większość zawodników toruńskich sporadycznie startowała do tej pory na Gniźnieńskim owalu pomógł Wam w odniesieniu zwycięstwa. Czy kogoś to boli ? Mnie nie boli, jak się utrzymacie będzie rewanż i tylko 100 km na mecz wyjazdowy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

Dlatego w niedzielę sprowadzimy ich na Ziemię,wygrywając 60;30,bo sam widzisz że wynik który osiągnęli (przy dużym szczęściu) wprowadza w ich szeregach błędne mniemanie o własnej potędze.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

Cześć,stawiam że tylko Matej przekroczy 10 pkt,a będzie to wspaniały test dla Kamilów i Pawła do pościgania się z "pierwszą linią" gości (chociaż tak naprawdę nie wiem ,kto się w niej mieści) Nasza trójka Asów będzie tylko działała na szkodę naszego budżetu,natomiast dałbym w tym meczu zaprezentować się Edkowi (bo kiedy jak nie teraz?)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
JARASS

Tylko przed startem niech mu tłumik sprawdzą

brał lekcje chyba u samego Adama Słodowego,albo jest z zawodu ślusarzem samoukiem :0)

| Odpowiedz
blokuj
Muszkin

Kolego, caly komentarz jest skutkiem wczesniejszych wypowiedzi wiary z Torunia i to nie tylko w tym poscie:) Ja wam gratuluje rozniesienia BDG i wszystkiego najlepszego na przyszlosc, bo nikt od nas nic do was nie ma, nawet nikt was nie dissowal w przyspiewkach, co i tak mialo miejsce w Gorzowie czy Lesznie z naszej strony, choc to nie zrozumiale akurat dla mnie i tak! Wygralismy, fuksem czy nie, wynik poszedł w tabele, zobacz sam jak polonia wypadla na waszym tle wczoraj:) Ja doskonale sobie zdaje z tego sprawe ze w tym roku lecimy, ale do Torunia i tak pojade, do BDG i tak pojade, tak samo jak na kilka innych wyjazdow mimo tego, iz wiem ze i tak przegramy. Hej Start!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Bozdzio

a ty wierzysz że Gollob miał te dwa defekty? tak samo było widać jak Holder oddaje mecz w Gnieznie. pismaki podkręcają atmosferę a wy się podniecacie,stało się przegraliśmy i wszystko sprawa zamknięta!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.