Wątek dotyczący artykułu

Specjalistka od fal mózgowych - I część rozmowy z Julią Chomską, psychologiem sportowym

- Mówią, że głowa nie jedzie. Ale, gdy ona i motocykl pracują świetnie, wtedy jest wynik - zdradza Julia Chomska. Pierwsza część rozmowy o tajnikach pracy psychologa sportowego.

przeczytaj cały artykuł

Start_Gniezno

Skoro Pani Julia pomaga też zawodnikom z Gdańska, to w związku z tym mam pytanie. Czy ubiegłoroczny zawodnik Wybrzeża, Tomasz Chrzanowski również poddawał się terapii Biofeedback? Niestety, w jego przypadku efektów terapii nie widać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MistrzUnia

U zadnego z zawodnikow Stali Gorzow i Wybrzeza nie widac efektow tej "Pani specjalistki" ale co tam najwazniejsze, ze sobie pocelebruje i pogrzeje przy Kryjomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RadaR

Oj tutaj akurat bym się nie do końca zgodził. Cyran w poprzednich sezonach zamiatał dalekie tyły w każdym biegu. Teraz już potrafi wygrać w biegu juniorskim, a także wywalczyć punkt w biegu seniorskim, tak więc ja akurat u tego chłopaka zauważyłem, szczególnie na początku sezonu progress. Czy to pani chomska mu to zrobiła ^^ czy on jej coś zrobił, nie wiem, ale jedzie troszke lepiej. Zmarzlikowi natomiast zabrano Pana Tomasza vel Maestro i chłopak ewidentnie nie moze się pozbierać po takiej stracie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.