Wątek dotyczący artykułu

Specjalistka od fal mózgowych - I część rozmowy z Julią Chomską, psychologiem sportowym

- Mówią, że głowa nie jedzie. Ale, gdy ona i motocykl pracują świetnie, wtedy jest wynik - zdradza Julia Chomska. Pierwsza część rozmowy o tajnikach pracy psychologa sportowego.

przeczytaj cały artykuł

ks vitold

skoro tak niby NIE..???..jest to ilu tak na serio oni pomogli.,milionom czy NIELICZNYM..?!!!? i te wspaniałe prywatne ośrodki niby nauki tego.,hm..,zawodu..??? "zwykła produkcja papieru toaletowego"-tak to pięknie określiła zmarła Polska noblistka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ks vitold

gdzie ta niby pogarda.,wy odnośniku do cudzej wypowiedzi..??? ty znasz.,ja mam przyjemność być z Osobą która jest ..... i chyba wiem co mówię bo na co dzień widuję to "środowisko" -wracając do TEMATU: bo sama kontrą od sedna uciekłaś to jak już wiesz,bo znasz te osoby TO tym co powoduj że im jest niby lepiej jest zwykłe wsłuchiwanie się przy jednoczesnym dawaniu zrozumienia tej treści przez gesty przytakiwania,itd... i dlaczego wolą oni tam o tym wszystkim mówić bo liczy się to że KTOŚ potrafi TEGO wysłuchać bez wypominania,nawracania,atakowania,itd... TO ta osoba SAMA siebie wyciąga z tego stanu i TAKA jest właśnie prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hetmanska

Pogarda jest na przykład w zwrocie o produkcji papieru toaletowego. Psychologia pomaga wielu osobom, wielu osobom nie pomaga. Podobnie jak kardiochirurgia, gastrologia etc. Nie ma sensu dyskutować w ten sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ks vitold

cytowanie cudzej wypowiedzi daje powody TYLKO do zastanowienia czy wszyscy którzy chcą.,muszą nimi być..??? a autorytet którego pomocnie się wsparłem właśnie TYLKO do tego kontekstu się odnosił.,jak kiedyś ktoś powiedział "ostatnimi czasu namnożyło się nam samych literatów" tak i to przesłanie ma swój odnośnik do ilości i jakości... i tyle w tym problemie niby pogardy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.