Wątek dotyczący artykułu

Specjalistka od fal mózgowych - I część rozmowy z Julią Chomską, psychologiem sportowym

- Mówią, że głowa nie jedzie. Ale, gdy ona i motocykl pracują świetnie, wtedy jest wynik - zdradza Julia Chomska. Pierwsza część rozmowy o tajnikach pracy psychologa sportowego.

przeczytaj cały artykuł


IGIZKS

To zwykla reklama, nastepna ktora wyweszyla kase. Jezeli to pomaga o 5% to zawodnik przywiezie 0,7 punkta w meczu wiecej :) Jesli ma to polegac na wmawianiu zeby nie zamykac gazu za wszelka cene to prosze oglodnac wypadek Lee on nie przymknal gazu i juz go nie ma miedzy nami. Swoja droga jaka ta pani daje gwarancje poprawy wynikow? Wyglada to troche jak chwilowa moda trzymajaca sie na chwiejnej nodze marketingu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hetmanska

0,7 punkta w meczu więcej to w 20 meczach 14 punktów :). Gdyby chodziło o usprawnienie sprzęgła, które wymaga godziny pracy tygodniowo ale daje 14 punktów w lidze rocznie, zapewniam Cię, że niewielu by sobie takie usprawnienie odpuściło. Poza tym opieka psychologiczna być może przyczyni się do zmniejszenia liczby sytuacji, o których na forach sportowych mówi się "nie wytrzymał presji", "woda sodowa", "pogubił się" (przypominam o samobójstwach wśród zawodników w ostatnich latach) etc.

Nie twierdzę, że Chomska jest jakąś guru w swoim fachu. Jest psycholożką i specjalizuje się w żużlu. Tylko tyle i aż tyle. A że zapewne zarabia na tym, co robi... komu to szkodzi? Kogo to boli?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.