Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: Odczarować paryską klątwę, Radwańska gra z Ivanović o ćwierćfinał

Agnieszka Radwańska w niedzielę wieczorem zagra z Aną Ivanović o pierwszy w karierze ćwierćfinał w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie.

przeczytaj cały artykuł

Minak

Poprzednie dwa spotkania były na styku a Agnieszka była w dobrej formie w przeciwieństwie do Any. Dziś jest w kiepskiej formie a Ana odżyła. Jaki wychodzi rezultat?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertA_GW

a skąd to przekonanie pytam bo ostatnio zacząłem się tenisem interesować i przyglądam się meczom, wynikom itd. I chciałbym np. od Was się nauczyć jak i dlaczego interpretujecie takie a nie inne wyniki w tym przypadku Agnieszki.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Ma szansę, w końcuy ostatnie 6 spotkań wygrała,a bilans gier na ziemi jest 2:0 dla Agnieszki. Jednakże dla mnie faworytką jest Serbka, dużo zależy od jej postawy, bo potrafi grać bardzo dobrze by jednak po chwili po prostu psuć piłkę za piłką, brakuje jej regularności. Pytanie czy Agnieszka będzie tak grać by wybić ją z rytmu uderzenia, Ana zdecydowanie lepiej uderza będąc w biegu niż stojąc .

| Odpowiedz
blokuj
nu

Na styku??? Żartujesz?
W ostatnim Agnieszka po profesorsku zmiażdżyła Anę 6:1 w pierwszym secie, a w drugiej partii chciała celowo na luzie nieco potrenować przed kolejnym spotkaniem i dlatego pozwoliła Anie na tie-breaka (zwróć szczególną uwagę na słowo klucz: 'pozwoliła')
No a w przedostatnim ich pojedynku, Aga zabawiła się z Ivanovic, jak z początkującą juniorką i wlała jej 6:2 6:4 (i niech nie zmyli Cię wynik tego drugiego seta, że to niby taki na styku był, że to niby tylko jedno przełamanie, gdyż był on pod totalną kontrolą Agnieszki)
Acha, i nie bierz sobie zbytnio do siebie moich słów, gdyż podałam Ci jedynie przykład na to, jak kilka z obecnych tutaj osób (już bez nazywania ich 'fanatykami') byłoby w stanie ocenić te dwa pojedynki, które w Twojej oderwanej od rzeczywistości ocenie były na styku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
lange

No i co na tyle cie stac? potrafisz zgłosic mój komentarz zeby usuneli bo sie rozpłakałes hehe:D naprawde współczuje ci ... :D:D

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Raczej nie zgodzę się z twoją teorią.Wydaje mi się,że celem każdego zawodnika jest wygrać mecz i zrobić to jak najszybciej , jakoś dziwnie Serena nie chce potrenować i nokautuje kolejne rywalki.A takie odpuszczenie często może źle się skończyć,bo jak rywalka wejdzie w uderzenie to może się to po prostu źle skończyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
wislok

nie odnoś się tak ze swoją płcią. Nie każdy musiał czytać jak to bohatersko ukrywałaś płeć przez tydzień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
nu

Ale chyba już aż nadto czytelnie akcentuje to w moich kolejnych wypowiedziach (także i w tej, do której się odnosił @Stanzuk), więc zastanów się @Wisloku kogo bronisz i co? Dla mnie, aż nadto czytelne jest, że te dwie osoby (@Żuczek Crzyjk i @Stanzuk, bo tylko ich to dotyczy) przekręcają to tendencyjnie, co odbieram jako pogardę dla płci przeciwnej, no chyba, że Tobie by to nie przeszkadzało, gdyby ktoś z uporem zwracał się tutaj do Ciebie przez per pani?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
wislok

Nie wydaje mi się to celowe. Naprawdę więcej spokoju zalecam i więcej delikatności kobiecej w stosunku do użytkowników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
nu

Powtórzysz to samo, gdy uczynią to ponownie?
Czy tym razem uzasadnisz to niedoborem lecytyny, czy demencją?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
stanzuk

Skutecznie się maskowwałas,do głowy by mi nie przyszło że kobieta może być aż tak wulgarna,stąd całe nieporozumienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
nu

Czy Ty sobie żartujesz?
W tej chwili mi mówisz, że jestem "aż tak wulgarna", by kilkanaście minut temu mi zarzucić, że nawet wulgarna nie potrafię być?
Wybacz mi, ale z Tobą już tutaj zdania nie zamienię, więc wiedz, że pisząc cokolwiek do mnie lub odnosząc się do jakichś moich przyszłych komentarzy, natrafisz na próżnię. To chyba będzie najlepsze wyjście w tej sytuacji i dla Ciebie i dla mnie i myślę, że całkiem fair.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.