Wątek dotyczący artykułu

Historyczne zwycięstwo w meczu na szczycie - relacja z meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz

Jadący bez swojego kapitana, Thomasa H. Jonassona, żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża przegrali ze znakomicie czującymi się na gdańskim torze żużlowcami GKM-u Grudziądz 43:47.

przeczytaj cały artykuł

kibicGKM

Tu się zgodzę z Tobą kolego mecz trzymał w napięciu do końca w pewnym momencie oglądałem już na kolanach ten mecz ( w tv dzięki transmisji ) ale jak Nasi wygrali byłem szczęśliwy jak małe dziecko. Jednak trzeba przyznać że tak jak mówiłem przed meczem że będzie mega ciężko i się nie myliłem. Runda finałowa będzie arcy ciekawa i wiem już że mecze między nami będą palce lizać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kocur553

będzie jeszcze ciekawsza pod warunkiem ja w którymś temacie już to napisałem wy przegracie bonusa z dauga a my z lublinem to oni nawet będą się liczyć wiadomo lublin klase pewnie pokaze, a Lokomotiw to wiadomomo, że raczej odpuści

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.