Wątek dotyczący artykułu

Mądra kobieta potrafi mężczyznę ogarnąć - II część rozmowy z Julią Chomską, psychologiem sportowym

- Niektórzy współpracują ze mną w tajemnicy przed trenerem, inni nigdy do mnie nie przyjdą, bo jestem Chomska - mówi Julia. O zawodowej relacji z tatą i pasjach żużlowców opowiada w II części rozmowy.

przeczytaj cały artykuł

hetmanska

Ja bym powiedział, że pożyteczna promocja psychologii sportu. Jeśli pamiętasz o historiach typu - nagłe, trudne do wyjaśnienia załamania kariery, problemy zawodników z psychiką po kontuzjach, tzw. "woda sodowa", nieradzenie sobie zawodników z presją, samobójstwa, alkoholizm, konieczność szybkiego powrotu do jazdy po trudnych sytuacjach życiowych, zrozumiesz, że obecność psychologów w klubach jest więcej niż rozsądnym rozwiązaniem. A że Julia Chomska specjalizuje się w żużlu, szkoda jedynie, że tylko ona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sputnick

A ilu znasz psychologów sportu o których SF pisze artykuły. O niej to już drugi. Tata wiadomo kto, konkubent menedżer żużlowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hetmanska

Nie drugi artykuł, tylko druga część pierwszego artykułu. No i dlaczego cię dziwi, że kobieta, która dorastała w środowisku żużlowym ma bliskich w środowisku żużlowym? Nie mówię, że to na pewno nie jest "artykuł sponsorowany" ale nie ma żadnych dobrych powodów, żeby tak twierdzić.

| Odpowiedz
blokuj
MistrzUnia

dodaj, ze również specjalistka we wchodzeniu z butami w czyjeś związki. Dla mnie, jako mężczyzny to żaden autorytet ani ideał kobiety.

| Odpowiedz
blokuj
hetmanska

O tym nie wiem i nie chcę wiedzieć. Nie o tym jest artykuł a gdyby był to byłby właśnie poziom tabloidów, podobnie jak komentowanie spraw prywatnych i niezwiązanych ze sportem w takim miejscu. Tekst powyżej nie jest o Julii Chomskiej jako ideale kobiety i autorytecie w sprawie związków. Nie wiem nic o romantycznym życiu tych ludzi i nie chcę wiedzieć.

| Odpowiedz
blokuj
sputnick

Tak tylko po co dzielić wywiad, który zajmuje dwie strony na dwa artykuły - tłumaczyć musieli z jezyka obcego czy opracowywać. Jacek Gollob to to nie jest wiec wystarcyzło spisać to co powiedziała, jak juzchcieli takie rewelacje publikować. Nie widziałem nigdy żeby w taki sposób promowali inne podmioty gospodarcze zwiazane ze światem żużla.

| Odpowiedz
blokuj
ks vitold

bardzo dziwna reakcja - Twoja oczywista.,ponownie zamieszony taki art. a tu proszę znowu Ty..,dziwne to może to ty jesteś tą Osobą z art. ??? że tak pod tymi treściami wszelkie złe uwagi GANISZ..??? (już widzę Twoją odpowiedź że niby mam urojenia prześladowcze ala pan "Stalin"...).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hetmanska

O nie. Jestem jak najdalszy od psychologizowania dyskusji na forum sportowym. Nie też nic wspólnego z osobami o których mowa w tekście, oczywiście też nie jestem w stanie tego udowodnić ale Ty też trochę na wyrost sugerujesz jakieś moje związki z nimi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Boros

a co masz do Jacka Golloba ?? ogladales GP w Szwecji?? jak nie to polecam szczegolnie studio ze stadionu jak Jacek sie wypowiadal

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.