Wątek dotyczący artykułu

Mądra kobieta potrafi mężczyznę ogarnąć - II część rozmowy z Julią Chomską, psychologiem sportowym

- Niektórzy współpracują ze mną w tajemnicy przed trenerem, inni nigdy do mnie nie przyjdą, bo jestem Chomska - mówi Julia. O zawodowej relacji z tatą i pasjach żużlowców opowiada w II części rozmowy.

przeczytaj cały artykuł

hetmanska

To, co piszesz jest obraźliwe i nie ma żadnego oparcia w argumentach.

Edit: I poczytaj sobie choćby jej bloga zanim zaczniesz oceniać. Julia Chomska wydaje się mieć pojęcie o żużlu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hetmanska

"Poziom tabloidów" może się odnosić do tekstu na sportowych faktach, a "współczuję pacjentom" jest oceną Chomskiej do której też masz prawo ale wyraziłeś ją w sposób obcesowy i pozbawiony jaiejkolwiek argumentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M.C.R.

Powtarzam,że oceniam artykuł!A on pani Julii dobrego świadectwa nie wystawia!Jeśli pozwala na publikacje na forum to musi liczyć się z krytyką!Ja nie muszę znać Jej cv i czytać blogów!Tyle w temacie bo i tak za dużo postów w tej sprawie napisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
M.C.R.

Oczywiście nie widzę problemu!Również pozdrawiam!Można się nie zgadzać,ale normalnie dyskutować bez inwektyw co niestety często się zdarza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.