Wątek dotyczący artykułu

Piotr Paluch: Chylę czoła przed moimi zawodnikami

Spartańska twierdza upadła. W minioną niedzielę Betard Sparta Wrocław po raz pierwszy przegrała na własnym torze. Gospodarzy pokonała Stal Gorzów, której trener był zadowolony ze swoich podopiecznych.

przeczytaj cały artykuł

-Kisiel-

Wydawało się że Stal Gorzów po 3 porażkach z rzędu w tym 2 na własnym torze spadnie z ligi. Ale przyszły 2 wyjazdowe zwycięstwa oraz bonus na Polonii Bydgoszcz i sytuacja diametralnie się zmieniła. Moja koncepcja że spadną 3 drużyny które leżą od siebie stosunkowo daleko się sprawdza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Kisiel-

Chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego postu albo nie znasz dokładnie położenia geograficznego miast bo wyraźnie napisałem że "moja koncepcja że spadną 3 drużyny które leżą od siebie stosunkowo daleko się sprawdza" z Bydgoszczy do Gniezna jest niecałe 85 km a więc jak dla mnie blisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TRODAToR SG

Ale również mogę się mylić i będzie to Rzeszów , jak Nicki zaliczy w SGP znowu "dachowanie" , to Marta może go już nie zobaczyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-Kisiel-

Jeżeli nie wydarzą się żadne kontuzje to Unia Tarnów utrzyma się w lidze. Co do twojego wcześniejszego pytania wystarczy przeanalizować kto ile ma punktów kto jakie ma mecze oraz szanse na punkty bonusowe. Przyjąłem zasadę że nie będę wymieniać miast by nie wywołać burzy na forum.

| Odpowiedz
blokuj
Karolek ZG

czyli klasycznie ... "wiem ale nie powiem". No nic takie twoje prawo. (o burzę na forum bym się nie martwił chyba że uważasz się za tak wielki autorytet).

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Moskit

Widac obrośli w piórka, niedawno chcieli paluch wykopać, bo było widmo spadku z ligi, teraz widaćjuż chcą o złoto walczyć, a innych skazują do 1 ligi :) kibice sukcesu, nic więcej. Jak staleczce nie idzie, to jest jazda po wszystkich swoich, teraz już euforia , bo widmo spadku mniejsze.

Ale przecież mają bić sie o medale jak równy z równym, obwiescił komarnicki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Moskit

To jest u nich normalka :) Wystarczy wejsc na ich forum po przegranych meczach i poczytać lamenty i jazde po swoich. Nawet palucha już chcieli wywalać, po tych kompromitacjach u siebie.

Teraz już urośli i innych skazują lige niżej. Taki to gorzowski kibic staleczki :)

Tyle lat czekać na złoto? To swoje zrobiło :)
Tyle milionów wywalone, a złota jak nie było tak nie ma :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Moskit

100% racji, ich mało kto lubi :)
Wszyscy już się na nich poznali, najpierw napinka i bunczuczne zapowiedzi, a potem 666 i medale pocieszenia, a upragnione złoto w marzeniach :)

Buców, nikt nie lubi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Moskit

Biorą przykład ze swojego guru. Ten też się ciągle napina, a co z tego wychodzi? 30 lat bez złota :)
Pokolenie komarnickiego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
FG

a kto lubi was i waszego wodza rolnika z konewką. wam trochę pokory by się przydało. na szczęście już raz zostaliście sprowadzeni na ziemię w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Łukasz UT

Jaskółki z nikim się nie bratają co do Cieślaka on jest tylko pracownikiem co do pokory to właśnie wy jej nie macie i nigdy nie mieliście.

| Odpowiedz
blokuj
asia

Ale On o tym wie..tylko,że jak nie dopierdzieli to ma dzień stracony.Zresztą żadna to sztuka jechać po wszystkich Trudniej jest komuś pogratulować.A ,że raz się jest na wozie a raz pod..no cóż..taki sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
asia

Z Moskitem można normalnie porozmawiać,ale dzisiaj jedzie po całości.nie jest to mu do niczego potrzebne.Ale jeżeli to ma Mu humor poprawić ,niech pisze...:))Może kiedyś na podstawie Jego komentarzy powstanie film "o tym jak wojowałem z kibicami Stali Gorzów"..:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Moskit

http://sportowybar.pl/...976867.jpg
Jest juz wielu moich wielbicieli, Fan Club niedługo powstanie :)

Ja bardzo lubie staleczke i całą otoczkę z nią zwiazaną. Mój idol to władek komarnicki :)

W tym roku władek również wieszczy medal, także czekamy :)
stal pnie się w góre tabeli :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Moskit

http://sportowybar.pl/...976867.jpg
Jasne ,że sa wyjątki :)

Ale większość kibiców z zawarciańskiej ekipy, to kibice sukcesu. Jak idzie to napinka na całego, jak drużyna zawodzi to wszyscy won :)

Co roku kalejdoskop w drużynie, co roku wymiana prawie całego skadu, to z kim mają się utorzsamiać. Iversenn bohaterem stali :)))) Teraz jest nowa nadzieja cyfer :) Dobrze idzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
asia

A ilu ich znasz ,że piszesz większość....Tych paru napinaczy na forum,co muszą się wykazać..?Zresztą tak samo jak Ty...też uwielbiasz być w centrum zainteresowania.

| Odpowiedz
blokuj
Moskit

Jest tego sporo na forach. Co do mnie to nie musze być w centrum uwagi, choć jest wielu moich wielbicieli tutaj :)
Ponoć ma powstać Fan Club Moskita :))))

A paluch też taki sam buc jak władek, liczy się tylko wynik. Zeszłorocznym torem pokazał gdzie ma dobro zawodników, chciał torem zdobyć złoto, na szczęscie nie wyszło :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
martuśka

W każdej druzynie są kibice "napinacze",(i mogłabym tu przytoczyć kilka innych klubów, które mają właśnie takch kibiców "napinaczy", ale nie będe tego robić) co nie znaczy, że wszyscy tacy są. Też kilkakrotnie zdarzyło mi się po kimś "pojechać" z góry na dół, no ale cóż czasem nerwy puszczają...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Moskit

Zgadza się, ale w stali jest jeszcze ktoś taki jak honorowy prezes komarnicki :) Naczelny wódz, z którego wielu bierze przykład.

Dwa razy wpieprz sasiadom i oczko wyżej .... klasyk.

I wiele, wiele innych bunczucznych zapowiedzi :) A jak wiemy - 666

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Moskit

To naprawde nieistotne , ale trójeczka z przodu jest :)

Piszesz , po co zwracać na to uwage? Przecież komarnicki jest bohaterem staleczki i honorowym prezesem :)

Więc należy mu poświecic zawsze choć chwile uwagi :)

| Odpowiedz
blokuj
martuśka

Czyli jakieś pole manewru mam, 30-39. ;) Bohaterem Stali jak dla mnie jest nie kto inny jak zawodnicy, bo to oni pracują na mniejce w ekstralidze. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Moskit

Ale honorowy władek wyciągnął klub z "bagien", w stali jezdziły same gwiazdy speedwaya, no i jest gorzów światowa stolicą speedwaya, bo jest przecież GP.

władek jeszcze wróci na białym koniu, z nowymi sponsorami, aby znowu powalczyć o upragniony tytuł DMP.

30 lat mineło jak jeden dzień ........:)))))))

Teraz też przecież wieszczy medal dla stali :)
staleczki vice lider tabeli przecież :)

| Odpowiedz
blokuj
Moskit

Pewnie tak, ja bardzo bym chciał ujrzeć choć jedego rezerwowego tego turnieju. cyran i cyfer :)))) Szkoda ,że hliba nie wcisnęli :)

Ciekawe czy władek odpali cygaro? :)

Narazie jest dobrze, staleczka w czubie tabeli :) paluch uratowany, staleczka też. Kibice ju nie wyzywają swoich :) Super

| Odpowiedz
blokuj
Moskit

Ja zawsze ironizuje :) Musicie mieć swoje derby, jakby to było , bez staleczki? To nie to samo. Kargul i Pawlak bez siebie żyć nie mogli, to samo jest u was. Falubazy i staleczka, muszą być w jednej lidze, to nakręca jednych i drugich i ubarwia lige.

władek też musi być, on wie jak napompować balonik :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.