Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Zmora: KSM obniżyła koszty

Po niedzielnych spotkaniach żużlowcy Stali Gorzów zostali wiceliderami rozgrywek Enea Ekstraligi. W najbliższych meczach do składu gorzowskiego klubu wróci już Daniel Nermark.

przeczytaj cały artykuł

Staleczka1947

Ja bym zostawił 10 drużyn,ale zdjął limit KSM,bo mam dość ciągłych zmian co rok w klubach,a szczególnie swoim,gdzie ja mam utożsamiać się z klubem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kapitan bomba

Hehe, ja nie mam do niego pretensji, tylko śmiać mi się chce, jak ktoś, kto ma długi, mówi, że coś zaoszczędził. A Zmora nic nie zaoszczędził, tylko po prostu wydał mniej, bo zwyczajnie nie było go na więcej stać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kapitan bomba

Ja nie mam nic do stali, tylko do pomysłów Pana Zmory. A to już nie moja, że to właśnie on głosi takie "mądrości" i tak uparcie chce zmieniać regulamin w trakcie sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Staleczka1947

A myślisz,że teraz,to co za grosze jadą?
Bo po prostu prezesi powinni myśleć podobnie jak Mój wzór prezesa Dworakowski. Stawiać na swoich,a innych za nie wielkie pieniądze,a nie taki Dowhan,chociaż narazie szału nie ma z tym składem :D .
Pzdr i to jest moja opinia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
kapitan bomba

I to jest bardzo dobre myślenie. Nikt nikomu nie każe kupować gwiazd. Jeżeli kogoś nie stać, to przecież dobrych zawodników można sobie samemu wyszkolić. Ewentualnie postawić na młodych rokujących, ale wciąż jeszcze tanich zawodników i pozwolić im się rozwinąć w klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
fan UL

Dokładnie tak, tylko że Dworakowski jest w świecie żużla bee bo mówi co chce i robi co chce. Zobacz gdzie jest w tej chwili Leszno i Gorzów- czołówka tabeli a przed sezonem skazywani na pożarcie! Spasione koty z Częstochowy, Tarnowa się męczą o Falubazie nie wspomnę. Może faktycznie KSM i budowa składu wyrównanego/taniego to jest jakiś sposób na dobrą jazdę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Staleczka1947

Tylko trzeba znaleźć sposób na promowanie wychowanków i składu z roku poprzedniego. Rok temu wymazano przepis,iż drużynie z niezmienionym składem nie podlega limit KSM. Ja mam dość tych ciągłych zmian w klubach,bo nie raz musi odejść najbardziej utożsamiony z klubem,patrz. Zagar(tutaj zagrały także finanse)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.