Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

TenSybil

No, dobra, chodzi o "całość". Tzn relacje kolorystyczne między włosami, kolorem skóry, brwiami itp. Ufarbowane na blond "nienaturalny" kobiety, mogą groteskowo, podkreślam, mogą, wyglądać przy ciemnej oprawie oczu, ale to, jak napisałem, niekoniecznie. Bo to nadal są naturalne barwy. Jeśli natomiast zrobią sobie hennę na brwi czy coś takiego, to czarny jednolity sztuczny kolor, plus "sztuczne włosy", plus odcień skóry, niepasujący ni do włosów, ani do uczernionych brwi, mogą dawać efekty niekoniecznie pożądane. Wachlarz różnorodny, od postarzenia, po styl kelnerki z tingel tangla. To nie koniec, jeszcze??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TenSybil

Dziękuję, a pozwolicie, że jutro, ponieważ czuję, że chyba lunatykuję.:)
A nie wiem, co przez sen napiszę, może jakieś marzenie senne, wybujałe?
Kto mnie tam wie.:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Odpowiem krótko, Anna Paquin. Naturalna brunetka, ciemne oczy, dla roli kelnerki przefarbowała je na blond, opalona, True Blood choć jest serialem o wampirach dzieje się w słonecznej Luizjanie. I nie uwierzę, jeżeli ktoś napisze, że w ciemnych włosach wygląda lepiej. ;) Aga jest w sumie trochę do niej podobna. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Alk

http://th.interia.pl/51,b441c3f274203372/anna_paquin12.jpg

W ciemnych włosach wyglądała bardziej przekonująco..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Alk

Wiem o czym piszesz, pewnie sporo - albo i większość - by się zgodziła. Dla mnie jednak w ciemnych włosach wyglądała bardziej klimatycznie. Bo seksapilem to Anna ocieka bez względu na kolor włosów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.