Wątek dotyczący artykułu

Filip Dylewicz: Mam ofertę ze Stelmetu!

Powoli zaczyna się wyjaśniać przyszłość Filipa Dylewicza. Zawodnik na naszych łamach przyznaje, że ma bardzo konkretną propozycję ze Stelmetu Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

Wylewna Marzena

Ten kto był na finałach niekoniecznie tylko na trybunach pewnie wie o czym mówię. Zagadka nr 1 co łączy: Filipa, Łukasza, Przemysława Zamojskiego, Hodge'a, Hosleya, Pawła Leonczyka, Uvalina i jeszcze parę innych osób, które będą(?) grały w Zastalu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
genestealler

czy chodzi może o coś z agentami lub agencjami tych zawodników? wiem że hodge, hosley i koszarek mają tego samego agenta co do reszty to nie mam pojęcia. zawsze z dużym zainteresowaniem czytam co Pani napisze. Pozdrawiam serdecznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paprykarz

Hmm Nie wiem co laczy ich wszystkich,ale agent Ho-Ho i agent Leona sa ze Stargardu. Tez czekam na rozwiązanie zagadki, bo na pewno nie jeden agent.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Reixen ZG

Ale jaja. No ludzie co Wy. Toż to zagadka z tych podchwytliwych. Przecież tchy wszystkich zawodników łączy piłka do kosza.
Zgaduję hasło: "Koszykówka"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
KB24

Wiadomo, ze chodzi o Tarek'a Khrais'a, ale nie jest to ani żadna sensacja, ani nic nowego. Ten pan ma bardzo dużo do powiedzenia w polskiej lidze nie tylko od tego sezonu, czy poprzedniego.

| Odpowiedz
blokuj
Paprykarz

Już w polowie lat dziewięćdziesiątych fajnych obcokrajowcow sciagal do polskiej ligi.
Tylko,ze Marzena podala zawodnikow, których agentem nie jest.

| Odpowiedz
blokuj
KB24

Ciekawi mnie o kogo chodzi, pani Marzenie... Podoba mi się, że staramy się jak najszybciej zakontraktować polską kadrę, bo wiadomo jak to jest z naszym lepszymi zawodnikami. Trochę mało ich jest, więc jak jest możliwość i budżet pozwala to jak najbardziej jestem za. Zagranicznych zawodników jest mnóstwo, ja bym się przyjrzał zawodnikom po NCAA. Uważam, że chłopakom po uczelniach bardzo zależy i walczą do upadłego, żeby się wykazać, a co ważniejsze są tani.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
maba

Dylewicz z tego co wiem to nie ma agenta sam prowadzi swoje sprawy chociaż z wywiadu wynika że kogoś ma ale jeszcze niedawno czytałem że nikogo nie potrzebuje, Leończyka menago jest chyba jakiś Polak który prowadzi też Wiśniewskiego - agencja Promotex, Zamojski też inny agent Pan Fimić tak więć z tym Kharisem to się komuś chyba pop....ło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.