Wątek dotyczący artykułu

Emil obroni przewagę, a może ucieknie rywalom? - Grand Prix przed półmetkiem

GP Wielkiej Brytanii w Cardiff umocniło na czele klasyfikacji Emila Sajfutdinowa. Czy na półmetku po GP w Gorzowie Rosjanin będzie miał jeszcze większą przewagę? A może stawka znów się przetasuje?

przeczytaj cały artykuł


PATRON

Sayfutdinov jest murowanym faworytem do tytułu mistrza Świata,co można zauważyć m.in. po...jego formie w meczach ligowych,w których spisuje się coraz gorzej. Najprawdopodobniej,najlepszy sprzęt został już odłożony i będzie używany przez Rosjanina tylko w zawodach GP,a w lidze Emil będzie jeździł na trochę wolniejszych "prosiakach". Z dwóch goniących Go w klasyfikacji,a kontuzjowanych,Woffindena i Pedersena,większe szanse daję temu drugiemu,ponieważ bardzo prawdopodobne ,że wróci na tor już na najbliższą Gp w Gorzowie,a przerwa w startach Anglika może potrwać dłużej,a szkoda. Reszta ,włącznie z Polakami nie ma większych szans na doścignięcie Emila,z powodów podanych powyżej.
Hampel-czołgista,jeżeli nie"ukradnie" startu to nie istnieje,Kasprzak miałby wielką szansę na IMŚ gdyby wszystkie tory wyglądały jak ten w Cardiff,czyli dziura na dziurze,a Gollob? Forma Golloba jest zależna od nawierzchni toru,na trudnych i dziurawych przemieszcza się jak staruszek na pocztę po emeryturę. Może warto,aby pan Gollob przeniósł się na trasy rajdu Dakar,imprezy idealnej dla sportowych emerytów? Ale przecież tam jeszcze więcej dziur w podłożu,nawet więcej niż na polskich drogach...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58

Murowany,to jest dom...nie powiem,chłopaczyna się stara,ale inni nie zasypują gruszek w popiele.Iversen pojedzie "u siebie",Kasprzak róenież,Zmarzlik...tu się nie wypowiadam,a jak któryś zrobi swoje,to jego sprawa.To w końcu GP,a i Gollob zna ten tor,to może nie będzie takich cyrków,Hampel...nie mam zdania,po ostatnich wyścigach jakoś sobie nie mogę znaleźć odpowiedzi na zmienną formę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.