Dyskusja

Betard Sparta Wrocław Fogo Unia Leszno

Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
16 czerwca 2013, 18:30

38 : 51
relacja

Taczak Ultras Unia Leszno

tak spojrz obiektywnie wy nie macie prawdziwych kibiców tylko jak jest dobrze sa a jak zle to nie ma kibicówa jakby jechali w finale to cały stadion by był to sa kibice u nas jest tak samo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robsson Leszno

POWIEM WAM TAK Z WŁASNEGO PODWÓRKA LUDZIE W LESZNIE PRZESTAJĄ CHODZIĆ NA MECZE NA STADION ALE NIE PRZESTAJĄ KIBICOWAĆ...
TYLE OSÓB Z MOJEGO OTOCZENIA CO STRACIŁO PRACE I PO PROSTU ICH NIE STAĆ NA TO BY IŚĆ NA STADION:( NIESTETY TAKIE ZYCIE...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic Sparty 2

Jak ja jestem na meczu bardzo często na meczu widzę dużo twarzy, które widziałem wcześniej. Oczywiście jest w tym trochę racji, ale jest dość dużo ludzi na stadionie, którzy chodzą stale na mecze. A Sportowe Fakty często podają złe dane. Ostatnio podali 4500, a było więcej.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.