Wątek dotyczący artykułu

W Płocku trwa wojna na górze

Wciąż nie wiadomo, w jakim składzie do nowego sezonu PGNiG Superligi przystąpi Orlen Wisła Płock. Na Mazowszu trwa tymczasem w najlepsze wojna podjazdowa między byłym i obecnym prezesem Nafciarzy.

przeczytaj cały artykuł

Wiślak

Kochani prośba o głosy na polską drużynę w ankiecie na stronie handball-planets. Może jak EHF zobaczy,że Wisła ma dużo głosów weźmie pod uwagę możliwość gry w turnieju o dziką kartę. Póki co prowadzą Macedończycy z Metalurga. Pomóżcie ! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Kolego jakby chodziło o Twoją Stal to bym nie zadawał takich głupich pytań i zastanawiał się ani chwili. Nafciarze od 21 lat są na pudle i ambicji nam nie brakuje. Myślę,że nawet z podstawową siódemką możemy dużo namieszać a przecież nic nie wiadomo jeszcze kto nas wzmocni. Nie chcesz nie pomagaj,tylko to będzie świadczyło o Tobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Czemu się kolego oburzasz ? Z przyjemnością na Wisłę kliknę i nie ma tu z mojej strony żadnej złośliwości, ale dopiero co przeczytałem wywiad z Waszym nowym prezesem, który utyskuje na ogromny deficyt w kasie klubu. Stąd moje pytanie, tym bardziej, że "dzika karta" dla Wisły w tym sezonie oznacza prawdopodobny jej brak w przyszłym. Anbicje, to jedno, a twarde realia ekonomiczne - drugie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
nafciarz_zks

Niezła ściema z tą ankietą. Prowadziliśmy ponad 100 głosami nad Metalurgiem po czym nagle w ciągu kilkunastu minut dostali ponad 1100 głosów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Tomasz Grabowski

Chyba po prostu ktoś ruszył z ostrą inicjatywą by głosować na Metalurg (Facebook, strony o sporcie w Macedonii itd.) już mają ponad 2000 głosów. Płock ma 130tys. mieszkańców a Skopje 670, więc u nich taka akcja będzie miała większy efekt. Jak zaczną jeszcze wklejać linki do ankiety w Niemczech i Francji, to spadniemy na 4 albo i 5 miejsce w ankiecie i nie ma co się dziwić :/. W ogóle to pod względem siły klubu pisałem wcześniej jesteśmy moim zdaniem na 5 miejscu w tej stawce i pod względem liczby ludności miasta też na 5 :P.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
nafciarz_zks

Wszystko się zgadza co napisałeś kolego. Gdyby nasi gwiazdorzy zagrali na swoja miarę w EHF nie odstawalibyśmy tak bardzo od pozostałych drużyn. A tak bez wyników w Polsce i w Europie, pomimo bardzo silnego składu (jak na koniec sezonu 2012/2013) lądujemy gdzieś w ogonach Europy. A w Macedonii jak wiadomo piłka ręczna jest sportem narodowym i ludzie reagują fanatycznie :) Możliwe,że w ciągu 2 godzin zagłosowało 2tys ludzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hbll

w tej chwili Płock ma 443 głosy - ale myślę że liczba ludności nie musi tu mieć znaczenia. Bo jak sądzę pewnie połowa "płockich głosów" to głosy z Mielca, Szczecina, Zabrza czy Kielc - myślę że trzeba być idiotą, by nie zagłosować na Wisłę, bo akurat kibicuje sie Iskrze. Bez jaj.
A co do przepychanek - moim zdaniem Miszczyński nie jest wiarygodny po tym co zrobił. Sprawiał wrażenie bardzo dobrego menadżera, jakos to sie fajnie wszystko układało - do chwili, aż opuścił klub w kluczowym momencie i zostawił po sobie burdel. Jednym miesiącem przekreślił swój niewątpliwy dorobek.
A nowy prezes niech mówi co chce - oby tylko rozliczany był z wyników drużyny, frekwencji na hali i pieniędzy w kasie klubu - tyle że potrzebuje też czasu by się wykazać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Wisła Płock

Bo jak sądzę pewnie połowa "płockich głosów" to głosy z Mielca, Szczecina, Zabrza czy Kielc - myślę że trzeba być idiotą, by nie zagłosować na Wisłę, bo akurat kibicuje sie Iskrze. Bez jaj.

Niestety, ale jestem niemal pewny, że część głosów Metalurga, to głosy z Kielc.
Zresztą poniżej już mamy jeden przykład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Krzysztof_WP

. . . a ja zawsze kibicuję polskim zespołom

Krzysztof_WP napisał/a komentarz do Wielki mecz Vive! Zebry pokonane! - relacja z meczu Vive Targi Kielce - THW Kiel
Wielkie gratulacje, pokazaliście, że znaleźliście się tam, w Final4, nie z przypadku.
Choć na co dzień odwieczny rywal to bardzo się cieszę z sukcesu Iskry
Do zobaczenia na parkietach w nowym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
hbll

w każdym środowisku jest jakiś kretyn, ale to wyjątek potwierdzający regułę. A reguła jak sądzę jest taka, że wszędzie w Polsce, łącznie z Kielcami, ewentualne występy Wisły w Europie i punkty do rankingu są mile widziane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Złoty Bogdan

Jakiś czas temu w podobnej ankiecie płocczaki głosowały przeciwko nam, dlatego z czystym sumieniem oddałem głos na Metalurg :) To był głos dla dobra polskiej piłki ręcznej, im mniej Wisły w pucharach tym mniejsza kompromitacja w Europie.
ps. wypowiadaj się za siebie "miłośniku polskiego handballa", nie każdy jest "kretynem" tylko dlatego, że ma inne zdanie niż ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|8)
blokuj
Izyrus

Jak to jest tyle wymyślać tekst do napisania na forum,a okazuję się,że nikt już nie traktuję cię poważnie ? Już niewielu odpowiada na twoje marne zaczepki,po prostu zrobiłeś się słaby :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
manolo picolo

myślę że trzeba być idiotą, by nie zagłosować na Wisłę, bo akurat kibicuje sie Iskrze.

Trzeba być idiotą żeby zagłosować na drużynę która ma połowę składu i która o lat przynosi wstyd polskiej piłce ręcznej.A to że ktoś głosuje obiektywnie nie musi być kretynem wielki znawco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
best arot

A czym a raczej kim wy chcecie tam grać reprezentując polską ligę z tego co widać co się ostatnio u was dzieje nic dobrego to nie wróży i nie zapowiada się na poprawę !!! A dzika karta się wam marzy a na obecną chwilę jesteście w zasięgu wielu zespołów superligi także trzeba zejść na ziemię i nie pchać się na siłę gdzie was nie chcą !!! Zbudujcie zespół bo narazie do Metalurga nie pasujecie i pewnie oni dostaną szansę a nie wy !!! Teraz posypią się MINUSY od Płocka ale taka jest prawda na obecną chwilę!!! Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.