Dyskusja

smok

Jeżeli cię obraziłem to bardzo przepraszam. Wyrazy szacunku, ale dowodów nie masz na to co stwierdziłeś. Nie chcesz to ze mną nie rozmawiaj. Jeśli się obraziłeś to rozumiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
85Lukasz

Religia (każda) opiera się na wierze, to chyba jest oczywiste, a ja jednie przedstawiłem punkt widzenia katolików na podstawie dostępnych pism.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

I to jest coś czego nie potrafię i jestem nawet z tego dumny, czyli uwierzyć w coś, co wydaje się być absolutnie niemożliwe.

| Odpowiedz
blokuj
85Lukasz

No cóż wiara nie jest przecież obowiązkowa. A czy coś jest w subiektywnej ocenie możliwe lub nie to indywidualna sprawa.
Kilka tysięcy lat temu ludziom wydawało się absolutnie niemożliwe, że Ziemia jest okrągła.

| Odpowiedz
blokuj
Wzzzwz

Tak a propo Religia w szkołach finansowana jest przez Ministerstwo edukacji a program ustala..... Episkopat Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
85Lukasz

To akurat jest w miarę rozsądne, że program ustala nazwijmy to specjalista w danej dziedzinie.
Jakby Szumilas ustalała, to strach się bać. Z naszego podwórka, to tak jakby Mucha ustalała program treningowy dla żużlowców.

| Odpowiedz
blokuj
85Lukasz

Coś w tym jest. Religia w salkach nie byłaby zła. Argumentem za religią w budynku szkoły jest niestety brak czasu rodziców, zaganianych, aby utrzymać rodzinę od pierwszego do pierwszego, wówczas jest to wygodne. Religia powinna być w miarę możliwości na pierwszej lub ostatniej lekcji.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Niby tak ale co osobno mamy dyskutowac na forach religijnych,historycznych itd?Nie lepiej skoro tu jestesmy o wszystkim na jednym dyskutowac ?:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Gaspard

Religia w kościołach byłaby najlepsza dla wszystkich - oszczędzono by całego cyrku nie-katolikom a tylko religia w kościołach dawałaby jakieś szanse na poważne traktowanie przez dzieci katolickie a nie kolejną lekcję którą oleją. No i oczywiście państwo by oszczędziło kasę...

| Odpowiedz
blokuj
85Lukasz

Akurat z tym oszczędzaniem kasy to chyba nie bardzo. PO,PiS i cała ta zgraja wydadzą wszystko a nawet więcej niezależnie ile mają.

| Odpowiedz
blokuj
smok

To już jest coś innego. Jedni wierzą, że są kosmici, a drudzy sądzą, że ich nie ma. Jak dla mnie dwie inne rzeczy.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Synek pokazał mi pewien dowcip o Lewym. Robert Lewandowski noc poslubna bedzie mial w Niemczech. Wiesz dlaczego?

| Odpowiedz
blokuj
Wzzzwz

Każdy orze jak może:) pewni ludzie ważni w tej instytucji bardzo tego chcieli i tak się stało, zwykłe układy.

| Odpowiedz
blokuj
pAblo

A co to zmienia w kontekście jego rozumowania? Jeśli coś jest właściwe logicznie, to stan psychiczny autora nie ma znaczenia.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.