Wątek dotyczący artykułu

Sprawka dla SportoweFakty.pl: Nie będziemy dodatkowo karać Kudriaszowa

Dariusz Sprawka przyznaje, że postawa Andrieja Kudriaszowa może budzić duży niedosyt, choć jest daleki od jednoznacznej oceny całej sytuacji. - Nie wiem, czy to zachowanie było niesportowe - mówi.

przeczytaj cały artykuł

ZaZou

No i znów okazalo się że ten przepis jest dobry, ale nie do końca doskonały, gdyż jeśli już takie coś się wydarzy i sędzia ukara zawodnika tą " CZERWONĄ KARTKĄ " to takiemu zawodnikowi powinno się także odbierać wcześniej zdobyte punkty, bo tak to cóż to jest za kara :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubelak17

wykluczenie do końca zawodów,pauza w następnym meczu i 1500 zł kary to tak mało ? Co moze jeszcze licencje mają zabrac ? chociaz w rosji nie ma licencji..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LukiOstrów

lublin nie ma żadnej kary kurdiaszow i tak nie pojedzie bo wraca Woodward 1500 zł to za punkt się płaci a czerwoną kartkę dostał w swoim ostatnim biegu

| Odpowiedz
blokuj
Lubelak17

no to juz nie wina Lublina ze Woodwarda nie bylo(tym lepiej dla was).Mi chodzilo ogolnie,a nie o Kudriaszowa.1500 zł to nic dla klubu,ale moglo to pojsc na jakis inny cel.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

No to przelom w sporcie. W jakiej jeszcze dyscyplinie odbiera sie punkty czy bramki zdobyte prawidlowo przed czerwona kartka.? W prawie zreszta rowniez, od kiedy to prawo dziala wstecz? Nie mozecie przebolec ze daliscie ciala na maksa, ze machlojki z torem nic nie daly, ze utopione tyle kasy w Czai, ze mimo oslabienia Lublina w plecy, ze caly misterny plan w piz.u

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
qumpel

Chłopie ty nie porównuj żużla do kopanej, bo to wygląda tak jakbyś postawił na przeciw siebie słonia i myszkę :)
A to co kolega @zazou napisał jest bardzo dobre, ponieważ wówczas zawodnik za nim by coś takiego postanowił zrobić, kilkakrotnie musiał by przekalkulować i przemyśleć czy to się jemu i jego drużynie w ogóle opłaca , więc to nie jest wcale taki głupi pomysl ?

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Przepraszam, ale ja nie mam nic wspólnego w ostrowskim rozumowaniem, proszę wskaż mi więc w którym momencie w mojej wypowiedzi była jakakolwiek sugestia że odnoszę się do futbolu. Wydawało mi się że piszę o sporcie jako o całości, ale jak widać myliłem się, dzięki Ostrowiakom już wiem co miałem na myśli.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.