Wątek dotyczący artykułu

Raport SportoweFakty.pl: Trenerzy ery Cupiała - 16 nazwisk, 25 zmian, 666 (!) gier. Kasperczak lepszy od Smudy

666 oficjalnych meczów rozegrała Wisła Kraków, odkąd jest własnością Tele-Foniki. To idealna chwila na podsumowania. W tym czasie prowadziło ją 16 trenerów, którzy zmieniali się w sumie 25 razy.

przeczytaj cały artykuł


Łukasz Golba

tylko ze to Smuda zbudował Wisłę a Kasperczak przyszedł na gotowe. Wiec te statystyki psu w budę można wsadzić. Jakiś dobry transfer Wisły za Kasperczaka? Już nie mówiąc o tym ze Smuda zbudował Lecha a skorzystał Zieliński. Dodam tez ze kadre przygotował Smuda a im dłużej jest Fornalik tym jest gorzej. Gdzie jest Perkisz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m_kmita

To jest mit o Smudzie-budowniczym. Za pierwszego Smudy (czyli do września 1999) z "Wisła kasperczakowskiej" przyszli: Jop, Kosowski, Franek. Za II Smudy (czyli tuż przed Kasperczakiem) przyszli Moskal, Sypniewski, Uche, Cantoro, ale pomocnika zrobił z niego Kasperczak. W Wiśle Kasperczaka bronił Hugues, a po nim Majdan. Później: Baszczyński - sprowadzony za czasów Nawałka/Lenczyka; Głowacki - sprowadzony zimą 2000/2001, kiedy Smudy nie było; Kaliciak wrócił to Wisły na wiosnę 1998 - nie za Smudy, Pater - był w Wiśle, Szymkowiak - zima 2000/2001, Żurawski przyszedł już po I Smudzie. Potem: Stolarczyk, Paszulewicz, Kuźba, Strąk, Piotr i Paweł Brożkowie, Gorawski, Kłos, Kukiełka, Kowalczyk, Mijajlović, Kwiek, Zieńczuk. Trudno mówić, że to Smuda zbudował Kasperczakowi drużynę. Tymbardziej, że Wisła Smudy z rundy na rundę grała gorzej, a drużyna Kasperczaka z rundy na rundę wzrastała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.