Wątek dotyczący artykułu

Karuzela transferowa w Europie

Wiele spektakularnych ruchów transferowych miało miejsce tego roku w najlepszych zespołach Starego Kontynentu. Portal SportoweFakty.pl przedstawia pierwsze notowanie karuzeli transferowej w Europie.

przeczytaj cały artykuł


fanatyks99 VTK

Za 2 lata oczekujmy na świetne przetasowania i transfery.Do nas ma przyjść Aginagalde,chociaż w to nie wierzę,wolałbym aby ktoś przyszedł na rozegranie zamiast na koło. Czekamy na losowanie w piątek LM!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Rozegranie po zakończeniu przyszłego sezonu na pewno będzie wzmocnione. Może to być środek rozegrania a może i jakiś boczny rozgrywający - tego nie wiem. Jakiś zawodnik wzmacniający linię rozegrania za rok przyjdzie na pewno, bo o ile po jednym sezonie można nie zmieniać linii rozegrania to już po kolejnym jakieś drobne przetasowania będą wskazane.
Julen Aguinagalde jest uważany za jednego z 3 najlepszych obrotowych świata. Czy przyjdzie zobaczymy, ale to może być zwykła plotka. W Kielcach mamy ten komfort, że my kibice nie musimy się aż tak bardzo przejmować transferami, bo są w Kielcach ludzie, którzy nad tym czuwają. Ci, którzy znają ten zespół od wewnątrz na pewno wzmocnią drużynę na odpowiednich pozycjach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.