Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Kafarski: Chcemy walczyć o ekstraklasę

Nowy szkoleniowiec Olimpii Grudziądz wierzy, że jego zespół może włączyć się do walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

przeczytaj cały artykuł

paawloo123

Nie no powiedzmy sobie szczerze,celem Olimpii nie jest awans.To zła interpretacja wypowiedzi.Jeśli się posłucha i przeanalizuje wypowiedzi Kafarskiego i przede wszystkim Bojarowskiego to można łatwo wywnioskować że naszym celem na przyszły sezon będzie zajęcie miejsca w czołówce I lidze,czyli w gre wchodzą miejsca 3-5.O awans możemy walczyć dopiero po nadchodzącym sezonie albo jeszcze rok dłużej.Narazie jest dużo spraw do zrobienia na stadionie takie jak oświetlenie,murawa itp.Myślę,że potrzebne by było też żeby na mecze przychodziło na każdy mecz conajmniej 3 tyś a nie 1,5tyś.Poczekajmy bo nie ma co się spieszyć z tym awansem.Zróbmy super baze,bardzo dobry zespół na czele z doświadczonym i uznanym trenerem i wtedy możemy walczyć o awans do elity.Wszystko po mału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gromek

Ciekaw jestem jak Kafar sobie poradzi. Wydaje mi się, że z Lechii trochę za szybko go pogonili. Gość potrzebuje spokoju. Jeśli dostanie w Grudziądzu sezon na podkład pod awans to może być dobrze, bo paczka jest ciekawa, choć z drugiej strony dobrze byłoby już w tym wykorzystać skuteczność Kowalczyka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.