Wątek dotyczący artykułu

Mieliśmy taki tor, jaki nam przygotował komisarz - wypowiedzi po meczu Stal Gorzów - Dospel Włókniarz Częstochowa

Dospel Włókniarz Częstochowa okazał się lepszy w starciu ze Stalą w Gorzowie, zgarniając tym samym pełną pulę punktów za dwumecz. Goście mieli powody do radości, bo przybliżyli się do walki o medale.

przeczytaj cały artykuł


pepe23

No cóż jeżeli mogę to podsumuję? Koledzy z Gorzowa nie wieszajcie psów na Piotrku! Jeżeli już na kimś, to na Waszym liderze! Mecz znowu był świetny, Wasz stadion teraz jest imponujący, no ale cóż zabrakło tej kropki nad i... Nie i to nie tej,tam jakieś zmiany... tylko monolit a wiadomo że jesteście osłabieni i uważam czy Bartek jechałby pod tym nr. czy pod tym to i tak nie miałoby żadnego znaczenia...bo subiektywnie rzecz biorąc to dwa ostatnie wyścigi też pewnie inaczej by wyglądały ( dla obiektywnych rzecz jasna) jutro Tarnów i też punkciory! Speed byłeś na stadionie? Pozdrawiam fanów nie tylko z Gorzowa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GW_PL

Cała prawda! Dziś zespół z Częstochowy był poza zasięgiem Stali. Stal próbowała stawić opór, ale nic nie wychodziło. Gratulacje dla fanów z Częstochowy, pozdrowienia z miasta nad Wartą dla Was, też nad Wartą. Może dziś by nam lepiej wyszły jakieś regaty na rzece? Hi, hi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.