Wątek dotyczący posta na blogu

Moja analiza (3).

smok

Unibax Toruń (przy zespole możliwe moim zdaniem do zdobycia punkty) - 12: (w) Włókniarz Częstochowa (50:40) - 0+1 (d) Falubaz Zielona Góra (46:43) - 2+1 (w) Stal Gorzów (54:36) - 0+1 (w) Sparta Wrocław (50:40) - 2+1 (d) Unia Leszno (45:45) - 2+1 (w) Unia Tarnów (57:33) - 0+1Stal Gorzów - 8: (w) Start (…)

przeczytaj cały artykuł

Walczące Byki

Zakładasz też, że Wrocek przegra u siebie z Toruniem, co dla mnie nie jest do końca oczywiste. Jędrzejak złapie jeszcze lepszą formę, Ljung swoje wozi, Woffinden jest w tym roku liderem, a i Batchelor się rozkręca. Wobec problemów Falubazu ze swoim torem i brakiem Jonssona oraz Gorzowa z brakiem dwójki Szwedów - Sparta jeszcze kilku faworytom się postawi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Ty mi lepiej powiedz co Wy znów odwalacie z tym torem.Kary Was niczego nie nauczyły?Bo wybacz ale to juz przesada,znow kartoflisko było.Jesli macie takie problemy z torem,ze nie potraficie go porządnie przygotowac to trzeba od nowa go połozyc i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Ja go nie przygotowywałem, na stronie oficjalnej klubu jest e-mail i informacje kontaktowe, spróbuj jakoś się od nich dowiedzieć. Ja jestem tylko kibicem i nic do gadania w zakresie przygotowania toru nie mam, ale z tego, co wiem - na stadionie przez 8 godzin przed meczem prac pilnował komisarz toru, a sędzia dopuścił go do zawodów. I kolejna sprawa - znów padało w tygodniu i to dość sporo, ale czy tu jakiekolwiek usprawiedliwienie się znajduje...? Pytaj bezpośrednio klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan

No ale tym razem chociaz nie zaprzeczacie,ze było cos nie tak .BO na kilometr było te wertepy widac.Moze ten tor juz tyle w swojej "karierze " przyjał wody,ze po prostu jest juz do bani?Na Ma nawet Brzoza i Pulczasy wygrywaja biegi.Mimo słabszej postawy Miedziaka i troche Warda rozgromilismy Bydgoszcz,ktora na wyjazdach zawsze robi ponad 40 pkt oprocz meczu w Lesznie.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ward miał dzwona na początku a i tak spisał sie niezle,wczoraj wygrał Gp a to ma wpływ na postawe zawodnika dzien pozniej,on juz jest w pełni formy i mozna byc o niego spokojnym.Miedziak widac było,ze to jeszcze nie to ale w 2 czesci zawodow było juz świetnie.Powoli będzie wracał do formy sprzed upadku.

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Trudno utrzymać formę cały sezon. Poza tym, jeśli postawa w GP ma wpływ na ligę, to dlaczego Jarek po kiepskim występie wymiatał dzisiaj?

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Przecież dla niego to bez różnicy, a nawet gdy zabaluje, to jeździ jeszcze lepiej- tak mówi zdecydowana większość, która broni też jego wybryki... To nie jest dla mnie żadna wymówka- nie popisał się i nie wiadomo, jak dalej będą jechać torunianie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

Tak czy siak z/z za Warda to było osłabienie i to spore.Przeciez to zawodnik,który wygrywa GP.Od nastepnego meczu juz bedzie sie krecił koło kompletów.

| Odpowiedz
blokuj
MarcinSTALG

Co do Włókniarza nawet wy możecie mieć obawy przed nimi, mają nóż na gardle co do play-off i są głodni wygranych przegrali mecze, w których byli faworytami i teraz czeka ich trudna droga do pierwszej trójki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
pkew

Twierdzę, że nie dacie rady- taka forma się skończy. Może się mylę, ale tak teraz uważam. Czas pokaże. Teraz idę spać, bo przed 7 wstaję :/ Dobranoc.

| Odpowiedz
blokuj
smok

A teraz spójrz na Toruń. Jeszcze raz na Wrocław i znowu na Toruń. ;D Pozdrawiam. (Ward, Miedziak, Przedpełski, Holder, Gollob - tu nawet 3 Woffindenów nie pomoże)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.