Wątek dotyczący artykułu

Niecenzuralny gest Kennetha Hansena. Będzie ukarany?

Podczas niedzielnego meczu pomiędzy Speedway Wandą Instal Kraków a KSM Krosno dały o sobie znać niezagojone po dziś dzień rany. Kenneth Hansen pozdrowił kibiców przyjezdnych dwoma środkowymi palcami.

przeczytaj cały artykuł

KrakówFan

Idąc w zaparte jak wy mógłbym powiedzieć :
Kontrowersyjne zachowania Krośnienskich działaczy którzy na siłe próbowali wypchnąć do biegu poobijanego Buscha
Skandalem zakończył się mecz Wadna - Ksm : kibice z Krosna w trakcie meczu prowokowali i obrażali K.Hansena

Czy w ten sposób ma wyglądać dyskusja ?
Przyznać sie do winy wiele nie kosztuje !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UL_MŁP

A gdzie byli wtedy kibice Wandy? Skoro obrażali ich zawodnika? Czy Krosno było odzielone? Bo kiedys tam z tego co pamietam siedzieli normalnie z kibicami Wandy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
WoJO

Tak jak napisała osoba poniżej - obrażający Hansena transparent zmienił właściciela. Po meczu jego fragmenty wylądowały w koszu. Krosno było oddzielone. Po ich zeszłorocznym zachowaniu raczej nie mogliby stać razem z Wandziarzami.
Swoją drogą z całym szacunkiem dla kumatych kibiców z Krosna, ale takiego bydła jakie odwala wasza ekipa wyjazdowa to nie odwala NIKT. W zeszłym roku bluzgi na Finfę i prezesa, zapuszkowanie kilku pijanych gości, szarpanina z ochroną kolejnych naprutych. W tym roku wulgarne bluzgi po Hansenie, czasem nawet głośniejsze niż doping dla własnej drużyny, co chyba pokazuje rozmiar patologii. Nad parkingiem - pijani kolesie, którzy kur***wali Hansena i innych zawodników, koło tojtoja 2 prawie nieprzytomnych rzygało na trawę bo nie byli w stanie ustać w kolejce, po meczu jeden pijany zaczął startować z łapami do Hansena, drugi też nawalony robił wymówki Hansenowi (macie to na zdjęciach). Ludzie, co wy w ogóle odwalacie? Rozumiem, że na wyjeździe jest alkohol bo zawsze jest. Ale jeżeli na stadion wtacza się pijana ekipa, a część pewnie nawet nie klei że jest w Krakowie (nie wspomnę już o możliwości kibicowaniu własnej drużynie czy możliwości śledzenia meczu), to chyba coś jest nie tak. Oprócz tego kilka fajnych kumatych osób, z którymi dało się w przerwach na równanie pogadać. Zero agresji, kultura, normalny doping. Po co psujecie sobie opinię przez bandę alkoholików? I to kolejny rok z rzędu? Powtarzam: każda ekipa na wyjeździe pije ale takiego bydła i chlewu nie zrobił jeszcze nikt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
arteczek

No i po co tak szufladkujesz kibiców?? Widzę, że przyszedłeś sprawdzać każdego krośnieńskiego kibica jak się zachowuje a nie oglądać mecz. Efektem ubocznym wyjazdów kibiców jest przedawkowanie alkoholu i o ile się orientuje dotyczy to kibiców każdej dziedziny sportowej. A co do ogólnego zachowania wobec czy to Hansena czy Finfy to o czym Ty chcesz rozmawiać? Pierwszy raz od bardzo dawna jedziecie dłużej niż sezon więc nawet nie mieliście kiedy mieć takich sytuacji jak w Krośnie, ale nic straconego. Ciekawy będę Twojej reakcji jak jeden czy dwóch zawodników odmówi wyjazdu z powodu hajsu, który i tak miał zapewniony(zwykłe gwiazdorzenie), klub zawieszą, sezon zmarnowany. Kibice byli są i będą pamiętliwi, życzę Wandzie, żeby jeździła jak najdłużej, a wtedy pozna "z czym się żużel je". Wątpię żeby kibice Krosna nie mogli się pogodzić z porażką, myśmy już swoje zrobili teraz sobie spokojnie możemy dojechać do PO, a tam od nowa wszystko się zacznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
WoJO

Nie wiem czy przeczytałeś ze zrozumieniem mój post, bo co najmniej połowa z tego, co napisałeś nijak się ma do mojej wypowiedzi.
Po pierwsze - nie szufladkuję kibiców, jasno napisałem, że byli też kulturalni, z którymi dało się fajnie pogadać.
Po drugie - nie sprawdzałem wszystkich kibiców, ale rzygających i szzcających OBOK tojtoja gości raczej ciężko przeoczyć.
Po trzecie - u nas odmówili jeżdżenia Korneliussen i Larsen. Klubowi skończyła się kasa więc panowie jasno powiedzieli, że nie pojadą i koniec. A byli podporą drużyny i najlepiej punktującymi zawodnikami. I nikt pretensji do nich nie ma, bo święte prawo zawodnika dostawać kasę za to, że naraża zdrowie i życie na każdym meczu.
Po czwarte - jeżeli zachowaniem Hansena próbujesz usprawiedliwić chamskie zachowanie kibiców, to próżny trud. Nic nie usprawiedliwia takiego chamstwa i agresji, w szczególności zaś nic nie usprawiedliwia stania nad parkiem maszyn i bluzgania i po zawodniku i po klubie. Że o startowaniu z łapami nie wspomnę.
Po piąte i ostatnie - wprost i jasno napisałem, że alkohol jest na każdym wyjeździe a wyjazd za drużyną to nie zielona szkoła. Ale doprowadzenie się do takiego stanu jest po prostu przesadą. I nie rozumiem - masz do mnie pretensję o to, że piszę jak było? Że żadna dotąd ekipa nie robiła takiego bydła, że była kupa osób zalanych w trupa? Ja piszę co widział każdy na stadionie. Jak nie chcecie żeby takie teksty o was szły to po prostu kontrolujcie własne zachowanie. Proste.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
arteczek

Dobrze kolego z miasta abstynentów, bo widzę, że jesteś okropnie zdegustowany tym co zobaczyłeś w niedzielę na meczu, czytając twoje zarzuty co do kibiców z Krosna mam wrażenie, że czujesz się zgorszony. Trafnie stwierdziłeś, że takie wyjazdy to nie zielona szkoła, a o bydle i chamskim zachowaniu możesz mówić gdy co najmniej połowa z przyjezdnych tak się zachowuje i nie mów mi tu, że nie szufladkujesz kibiców jak już masz ochotę wyrobić sobie opinię. Co do samego Hansena i Waszych problemów finansowych przed laty to sam sobie odpowiedziałeś.Wam skończyła się kasa, w Krośnie było ciężko, ale Hansenowi zostało obiecane wypłacenie po meczu pieniędzy z biletów sprzedanych w tym dniu. Zresztą nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę, mnie osobiście porażka z Krakowem nie boli, jak wspomniałem wcześniej możemy spać spokojnie PO już mamy, Wy nadal walczycie, życzę powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.