Wątek dotyczący artykułu

Niecenzuralny gest Kennetha Hansena. Będzie ukarany?

Podczas niedzielnego meczu pomiędzy Speedway Wandą Instal Kraków a KSM Krosno dały o sobie znać niezagojone po dziś dzień rany. Kenneth Hansen pozdrowił kibiców przyjezdnych dwoma środkowymi palcami.

przeczytaj cały artykuł


KrakówFan

Idąc w zaparte jak wy mógłbym powiedzieć :
Kontrowersyjne zachowania Krośnienskich działaczy którzy na siłe próbowali wypchnąć do biegu poobijanego Buscha
Skandalem zakończył się mecz Wadna - Ksm : kibice z Krosna w trakcie meczu prowokowali i obrażali K.Hansena

Czy w ten sposób ma wyglądać dyskusja ?
Przyznać sie do winy wiele nie kosztuje !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UL_MŁP

A gdzie byli wtedy kibice Wandy? Skoro obrażali ich zawodnika? Czy Krosno było odzielone? Bo kiedys tam z tego co pamietam siedzieli normalnie z kibicami Wandy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
WoJO

Tak jak napisała osoba poniżej - obrażający Hansena transparent zmienił właściciela. Po meczu jego fragmenty wylądowały w koszu. Krosno było oddzielone. Po ich zeszłorocznym zachowaniu raczej nie mogliby stać razem z Wandziarzami.
Swoją drogą z całym szacunkiem dla kumatych kibiców z Krosna, ale takiego bydła jakie odwala wasza ekipa wyjazdowa to nie odwala NIKT. W zeszłym roku bluzgi na Finfę i prezesa, zapuszkowanie kilku pijanych gości, szarpanina z ochroną kolejnych naprutych. W tym roku wulgarne bluzgi po Hansenie, czasem nawet głośniejsze niż doping dla własnej drużyny, co chyba pokazuje rozmiar patologii. Nad parkingiem - pijani kolesie, którzy kur***wali Hansena i innych zawodników, koło tojtoja 2 prawie nieprzytomnych rzygało na trawę bo nie byli w stanie ustać w kolejce, po meczu jeden pijany zaczął startować z łapami do Hansena, drugi też nawalony robił wymówki Hansenowi (macie to na zdjęciach). Ludzie, co wy w ogóle odwalacie? Rozumiem, że na wyjeździe jest alkohol bo zawsze jest. Ale jeżeli na stadion wtacza się pijana ekipa, a część pewnie nawet nie klei że jest w Krakowie (nie wspomnę już o możliwości kibicowaniu własnej drużynie czy możliwości śledzenia meczu), to chyba coś jest nie tak. Oprócz tego kilka fajnych kumatych osób, z którymi dało się w przerwach na równanie pogadać. Zero agresji, kultura, normalny doping. Po co psujecie sobie opinię przez bandę alkoholików? I to kolejny rok z rzędu? Powtarzam: każda ekipa na wyjeździe pije ale takiego bydła i chlewu nie zrobił jeszcze nikt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
arteczek

No i po co tak szufladkujesz kibiców?? Widzę, że przyszedłeś sprawdzać każdego krośnieńskiego kibica jak się zachowuje a nie oglądać mecz. Efektem ubocznym wyjazdów kibiców jest przedawkowanie alkoholu i o ile się orientuje dotyczy to kibiców każdej dziedziny sportowej. A co do ogólnego zachowania wobec czy to Hansena czy Finfy to o czym Ty chcesz rozmawiać? Pierwszy raz od bardzo dawna jedziecie dłużej niż sezon więc nawet nie mieliście kiedy mieć takich sytuacji jak w Krośnie, ale nic straconego. Ciekawy będę Twojej reakcji jak jeden czy dwóch zawodników odmówi wyjazdu z powodu hajsu, który i tak miał zapewniony(zwykłe gwiazdorzenie), klub zawieszą, sezon zmarnowany. Kibice byli są i będą pamiętliwi, życzę Wandzie, żeby jeździła jak najdłużej, a wtedy pozna "z czym się żużel je". Wątpię żeby kibice Krosna nie mogli się pogodzić z porażką, myśmy już swoje zrobili teraz sobie spokojnie możemy dojechać do PO, a tam od nowa wszystko się zacznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WoJO

Nie wiem czy przeczytałeś ze zrozumieniem mój post, bo co najmniej połowa z tego, co napisałeś nijak się ma do mojej wypowiedzi.
Po pierwsze - nie szufladkuję kibiców, jasno napisałem, że byli też kulturalni, z którymi dało się fajnie pogadać.
Po drugie - nie sprawdzałem wszystkich kibiców, ale rzygających i szzcających OBOK tojtoja gości raczej ciężko przeoczyć.
Po trzecie - u nas odmówili jeżdżenia Korneliussen i Larsen. Klubowi skończyła się kasa więc panowie jasno powiedzieli, że nie pojadą i koniec. A byli podporą drużyny i najlepiej punktującymi zawodnikami. I nikt pretensji do nich nie ma, bo święte prawo zawodnika dostawać kasę za to, że naraża zdrowie i życie na każdym meczu.
Po czwarte - jeżeli zachowaniem Hansena próbujesz usprawiedliwić chamskie zachowanie kibiców, to próżny trud. Nic nie usprawiedliwia takiego chamstwa i agresji, w szczególności zaś nic nie usprawiedliwia stania nad parkiem maszyn i bluzgania i po zawodniku i po klubie. Że o startowaniu z łapami nie wspomnę.
Po piąte i ostatnie - wprost i jasno napisałem, że alkohol jest na każdym wyjeździe a wyjazd za drużyną to nie zielona szkoła. Ale doprowadzenie się do takiego stanu jest po prostu przesadą. I nie rozumiem - masz do mnie pretensję o to, że piszę jak było? Że żadna dotąd ekipa nie robiła takiego bydła, że była kupa osób zalanych w trupa? Ja piszę co widział każdy na stadionie. Jak nie chcecie żeby takie teksty o was szły to po prostu kontrolujcie własne zachowanie. Proste.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
arteczek

Dobrze kolego z miasta abstynentów, bo widzę, że jesteś okropnie zdegustowany tym co zobaczyłeś w niedzielę na meczu, czytając twoje zarzuty co do kibiców z Krosna mam wrażenie, że czujesz się zgorszony. Trafnie stwierdziłeś, że takie wyjazdy to nie zielona szkoła, a o bydle i chamskim zachowaniu możesz mówić gdy co najmniej połowa z przyjezdnych tak się zachowuje i nie mów mi tu, że nie szufladkujesz kibiców jak już masz ochotę wyrobić sobie opinię. Co do samego Hansena i Waszych problemów finansowych przed laty to sam sobie odpowiedziałeś.Wam skończyła się kasa, w Krośnie było ciężko, ale Hansenowi zostało obiecane wypłacenie po meczu pieniędzy z biletów sprzedanych w tym dniu. Zresztą nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę, mnie osobiście porażka z Krakowem nie boli, jak wspomniałem wcześniej możemy spać spokojnie PO już mamy, Wy nadal walczycie, życzę powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.