Wątek dotyczący posta na blogu

Moja analiza (3).

smok

Unibax Toruń (przy zespole możliwe moim zdaniem do zdobycia punkty) - 12: (w) Włókniarz Częstochowa (50:40) - 0+1 (d) Falubaz Zielona Góra (46:43) - 2+1 (w) Stal Gorzów (54:36) - 0+1 (w) Sparta Wrocław (50:40) - 2+1 (d) Unia Leszno (45:45) - 2+1 (w) Unia Tarnów (57:33) - 0+1Stal Gorzów - 8: (w) Start (…)

przeczytaj cały artykuł


wroclawiak1

A ja mysle ze pozostanie, lub zajmie 8 miejsce, nie dlatego ze immkibicuje, tylko patrząc na kolejny mecz z falubazem z którego mozna wywieźć 3 pkty. A wygrana z Bydzią za 2 i Gnieznem za 3 faktycznie jest do zrobienia. Nie sadze tez by Gorzów z łatwością wygrał z Toruniem, podobnie z Tarnowem który będzie gryzl tor bijąc sie o PO. Zaś Leszno mysle ze jest w stanie wygrać z Martą żeszuf za 3 pkty... Obiektywny, jednak optymistyczny rozwój wydarzeń dla Wrocka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Wydaje mi się, że prędzej pokonacie Bydgoszcz u siebie za 3 niż wygracie w Zielonej Górze, chyba, że Falubaz zrobi eksperyment z 4 juniorami (MBJ, Zgardziński, Adamczewski i Dudek).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.