Wątek dotyczący artykułu

Komentarz usunięty
zyg fryt

Właśnie, mój też został usunięty.
Więc z innej beczki - dobrze się stało, że zaproszenie wysłał jakiś współpracownik Bula-Komorowskiego. Dzięki temu uniknięto kilku błędów ortograficznych w JEDNYM zdaniu.
Swoją drogą po wczorajszym poście odezwało się tu stado osób prezentujących wzorowy odruch Pawłowa. I po tym paru następnych też się pojawi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
qasta

"Swoją drogą odezwało się tu stado osób prezentujących wzorowy odruch Pawłowa." Zgoda, bezmyślny hejt jako odruch warunkowy. Kontestacja dla kontestacji, bezrefleksyjna zupełnie. Hejt dla hejtu.
I jakoś mnie to nie dziwi, że pojawia się stado nieznanych nicków, którzy tenisem zainteresowali się dopiero, gdy nasi gracze odnieśli wielki sukces. I powiem ci coś , gościu od ręcznej czy od żużla. Wprawdzie mało mnie interesuje (sorry) twoja opinia na temat tenisa - ale ty nie dlatego tu przychodzisz. Zlatujesz tu tylko i wyłącznie dla politycznego hejtu. A z tym WYPAD, gościu! Tam są drzwi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.