Wątek dotyczący artykułu

Konstruowanie silników pasją Krzysztofa Jabłońskiego

Oprócz sportu żużlowego pasją Krzysztofa Jabłońskiego jest konstruowanie silników. - Interesowałem się tym od szkółki - mówi zawodnik Stelmet Falubazu.

przeczytaj cały artykuł

matey

Dlatego większość kibiców go lubi :) inteligentny, skromny, smutny po porażce, cieszy się po zwycięstwie, zero lansu, robi swoje. Złego słowa o nim nie moge powiedzieć nawet po meczu w Lesznie. Mimo że nie zawsze wychodzi ma profesjonalne podejście do tematu, czego nie można powiedzieć o jednym plastronie z Falubazu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Muszkin

Zapraszam do bliższego zapoznania się z tematem tego pana w Gnieźnie. Widać, że albo jesteś ogórkiem, albo w ogóle nie jesteś w temacie skoro piszesz takie glupoty. Jeszcze raz napisze, NIE dla tego pana w Gnieźnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

co mnie obchodzi jakiś faslusraz ,piszę z perspektywy mojego podwórka,twoje mi totalnie zwisa ,parówko :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.