Dyskusja

TenSybil

przejdź na stronę użytkownika


Alk

Zdjęcie masz dobrze dobrane. Komentarze na razie szwankują. Musisz skoncentrować się na tzw. "powszechnie znanych słabych stronach" zawodników, sugerować rozwiązłość moralną, romanse itp. Konieczne używać pejoratywnych przydomków tenisistów. Co do stylu - najlepiej zaczynać od dwuznacznych komentarzy i czekać na reakcję współklepaczy. W przypadku udanej prowokacji musisz koniecznie wyśmiewać ich argumenty - merytoryczne oskarżać o truizm, emocjonalne o brak wyobraźni i racjonalności, pełne nadzieji - o łudzenie się, odwołujące do przeszłości - o tkwienie w odmętach własnej pamięci. Kończyć zwykle uwagami o ułomności kolegów/koleżanek z forum. Przede wszystkim - musisz być konsekwentny, niezłomny, odporny na wszelką logikę, racjonalność i emocje. Jesteś tutaj by siać zamęnt a nie dyskutować czy wymieniać uwagi, albo - o zgrozo - czegoś się dowiedzieć. Chaos to esencja hejterstwa. Dziś na tym forum mamy sympatycznych hejterów (nawet nie wiem czy można ich nazywać hejterami), wielu młotków, którym brak konsekwencji i zaangażowania. Użytkownicy w dużym stopniu uodpornili się na prowokacje. Zadanie trudne, ale z Twoją inteligencją i wytrwałością masz szansę. Wybierz sobie jakiś slogan, w Twoim przypadku np. "(...) to kloaka" - będzie świadczyć o konsekwencji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hejter

Zanim do ad remu, donoszę, że w sprawe hejtu, jedni gratulują, że "jestem już hejterem", a drudzy ech, dobre rady, ale czy sprostam..?
A tym czasem, miałem łzy w oczach, kiedy przeczytałem, że nie obejrzysz JJ, to nie może być prawda.. Dobrze, że są nagrywarki itp..
Pozdr..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Alk

nie obejrzysz JJ

Wiesz, Hejterze..są rzeczy ważne, ale są i ważniejsze. Ps.

"Akcja Gabi" ostatni post tydzień temu przez hejter


Nieźle.. :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.