Wątek dotyczący artykułu

Frekwencja na stadionach żużlowych

W niedzielę rozegrano następną kolejkę ENEA Ekstraligi, I ligi oraz II ligi, a w czwartek nadrobiono ligowe zaległości w Rzeszowie i w Łodzi. Najwięcej osób przyszło na derby w Toruniu.

przeczytaj cały artykuł


Dud

Co się dziwić. Największa frekwencja jest w tych miastach (Gorzów, Toruń, Częstochowa, ZG), gdzie nie ma innego wielkiego sportu. Jedyny wyjątek to ZG, gdzie jest mistrz Polski w koszu. Natomiast we Wrocku, Rzeszowie, Bydgoszczy, Gdańsku jest wielka piłka czy siatkówka lub inny sport i od razu frekwencja na zuzlu spada. Inna sprawa to brak silnej druzyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
copernicaninowianin

Najpierw sprecyzuj, co w twoich kategoriach jest wielkim sportem, bo trudno do takiego wpisu się odnieść. Dla mnie na przykład wielkim sportem jest np. hokej i ten sport, poza niespełna roczną przerwą, jest w Toruniu. Widzę, że do "wielkich sportów" zaliczyłeś koszykówkę. W takim razie oświecam cię, ze w Toruniu jest Energa, która od kilku lat plasuje się w krajowej czołówce i Siden (czołowa drużyna I ligi).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.