Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: Koniec polskiej baśni w Londynie, Janowicz przegrał z Murrayem

Nie spełnił się piękny sen Jerzego Janowicza i wszystkich polskich kibiców tenisa o finale Wimbledonu. Dzielnie walczący łodzianin w półfinale przegrał w czterech setach z Andym Murrayem.

przeczytaj cały artykuł

Pmyffa

Rozumiem że kwestia tego podania ręki wkroczy na stałe do naszego stale wałkowanego repertuaru hejtów i hejcików? W sumie ciekawie, odpieranie "olimpijskich" ataków stawało się nudne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pmyffa

Trudno nie zauważyć że większość panów którzy hejtują Radwańską udziela się w dziale żużlowym- patrząc na ich poziom komentarzy w tamtych tematach także i hejty na Agnieszkę nie są zbytnio pomysłowe. Nie mówię że wszyscy- to byłoby krzywdzące, ale większość owszem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Ta sytuacja przekracza już granice absurdu, nie tylko większe portale i gadające głowy w telewizji, ale nawet pudelek grzmi, że "Radwańska NIE PODZIĘKOWAŁA RYWALCE!" (co nawiasem mówiąc jest bzdurą totalną). Fabulous_Killjoy chyba najlepiej to skomentowała, Agnieszka jest tylko człowiekiem i jak każdy popełnia błędy. Przypuszczam, że była tak wściekła na siebie za wielką niewykorzystaną szansę, że nie myślała o Sabinie, a już na pewno nie o tym, by ją obrazić. Nie jest politykiem, nie jest moralizatorką, więc skąd taka krytyka pod jej adresem? Szkoda, że większość z tych osób nie oglądała pożegnania Agi z Sereną w Miami, kiedy Amerykanka zdemolowała ją w półfinale, czy z Sarą po przegranej w Roland Garros. Nie potrafi przegrywać z klasą, bo raz nie zachowała się do końca tak, jak powinna? Ci sami, którzy krzyczą o igrzyskach w większości nie wiedzą, co to takiego Fed Cup, ot i nowoczesny patriotyzm w wykonaniu niektórych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
GoVika

Pozwoliłam sobie przeczytać ten bzdurny artykuł, jak i kilka innych na temat Agnieszki i nie chcę tu zabrzmieć idiotycznie, ale ta strone ewidentnie buduje jej negatywny wizerunek pisząc głownie o torebkach, paznokciach itp. Co do artykułu o którym wspomniałeś, to takiego idiotyzmu nie czytałam dawno, nawet na Pudlu, gdyż ostatnie zdania brzmia:

"Powinnam tam zostać i zatańczyć? - pytała poirytowana. Co miałam zrobić?

Może na przykład podać rękę?"

Szczytem bylo, gdy przy jakims artykule o Serenie, kochana redakcja napisała coś w rodzaju "Serena wygrała rozgrywki French Open, gdzie Agnieszka osiągnęła tylko ćwierćfinał"
Osoby nie widzace jej meczu potem robią się za znawców i wypisują rózne pierdoły jak te o IO. Dziękuję, wyrzuciłam swoje żale :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Pottermaniack

W innym artykule pisali coś o tym, że zajęła czwarte miejsce. ;P Podobnie próbowali budować jej negatywny wizerunek, kiedy weszła w konflikt z TVNem, ale kiedy zorientowali się, że czytelnicy stanęli za nią murem (mało który celebryta jest tam tak hejtowany, jak TVN jak całość) od razu zmienili front, robiąc ją jedyną odważną, która śmiała przeciwstawić się wpływowej telewizji. Zadziwiające jest to, że artykuły o Agnieszce często są najczęściej komentowane danego dnia na tej stronie, stąd pewnie pojawiają się na jej temat coraz durniejsze artykuły. Jak ten "Ksiądz krytykuje Radwańską! "IMPERIUM ZŁA!".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
GoVika

Łał! Tez zwróciłeś uwagę na tą akcje z TVN, myslałam, ze tylko ja szukam drugiego dna. Co do artykułu o "imperium zła" to powinnam ubiegac się o odszkodowanie, bo o mało nie przepłaciłam życiem krztusząc sie ze śmiechu.
Ponadto nie wiem czy dostrzegłeś (kto inny jak nie Ty :P) iż ostatnio strasznie duzo tam Twojej friend Sereny i to w różnych stylizacjach, jednak ich głównym tematem sa jej mięśnie. Czekam teraz ile artykułów można napisac o jednych i tych samych mięśniach sportsmenki, hmmm...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Armandoł

to komunistyczne metody, stosowane wobec nie tylko Agnieszki, ale wiekszosci tych, ktorych pudelki i inne tego typu portale chcą osmieszyc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pottermaniack

Podobnie ma portal na Temat, artykuły o Agnieszce w przeważającej większości ilustrują zdjęciami z igrzysk, albo wspominają o prawicowych poglądach jej ojca wiedząc, że czytelnicy tej strony PISu wprost nienawidzą. Armandoł ma rację - metody rodem z poprzedniego systemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Pottermaniack

Zauważyłem, dawniej nawet jawnie sugerowali, że Serena koksuje, albo podawali jakiś prymitywny żart na jej temat, bo skoro seryjnie wygrywa, to pewnie jest facetem na sterydach. Ale królowa jak to ona, krytyka rodem z rynsztoka się jej nie ima. ;D Ciekawe, dlaczego to Serena budzi w nich takie emocje, a nie na przykład Marit? Na oko Bjoergen jest lepszym materiałem na wroga publicznego numer jeden. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Fabulous_Killjoy

Do tego stopnia piętnowali sylwetkę Sereny i sugerowali wspomaganie się przez nią sterydami, że krytykowali nawet kobiece stylizacje tenisistki. Pamiętam, jak kiedyś miała na konferencji gruby, złoty naszyjnik i się czepiali, że jakim prawem taki elegancki dodatek połączyła z białą, dresową bluzą! :)

| Odpowiedz
blokuj
Armandoł

mnie jeszcze jedno smieszy - ze ludzie kompletnie nie znający siostr Williams podobnie traktuja Venus, ktora ma przeciez zupelnie inna figure i jest jedna z najzgrabniejszych tenisistek. :D

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Też mnie zastanawia co oni się tak uczepili tej Sereny, nie mam pojęcia o co chodzi, bo po artykułach można wywnioskować, że ze sportem redakcja jest na bakier. Chyba jedyne wytłumaczenie to, że najzwyczajniej na świecie podoba im się Serena w bikini na plazy. Coś jak pare miesięcy temu co dwa dni pojawiał sie news na temat Mariny (polska piosenkarka/aktorka) z samymi zdjęciami z róznych imprez.

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Oj jest, jako kobieta muszę to przyznać! :D Szybko jeszcze moja prywata (troszkę sportowa) na pudelku pisza, iż spotyka się ze Szczęsnym! :P

| Odpowiedz
blokuj
RF

A to zdjęć ze ślubu Lewego jeszcze nie przeglądałaś, jak większość kobiet? ;) Bo Szczesny tam był

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Robert też był u Kuby. Nie wiem czy się zgodzicie, ale fajna sprawa, że Kuba zapraszał sportowców - można było wielu ciekawych rzeczy się dowiedzieć np dobry odcinek był z Bartmanem, Włodarczyk, czy z Tysonem :P

| Odpowiedz
blokuj
Pmyffa

Włodarczyk patrząca się z takim politowaniem na Natalię Siwiec (niestety dali Anecie taką "towarzyszkę") która jak zwykle niezbyt mądrze się wypowiadała po prostu powaliła mnie na kolana ;D
A i Frytka i Matka się pojawili, chociaż Kuba niezbyt był zorientowany w tenisie.

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

O tak! Pamietam ten odcinek, zreszta Panowie niezbyt pochlebnie wypowiedzieli się o kobiecym tenisie..:P A Kuba nie bardzo ogarnia sport, bo Anite tez chyba pytal o szczegóły techniczne rzucania, a przy Kubie skompromitował się mówiąc o grze, ale nie pamietam dokładnie jak to było.

| Odpowiedz
blokuj
Armandoł

ja nawet teraz sobie oglądam jeden z odcinków. z osobą, którą niesamowicie podziwiam - Kasią Nosowską. :) ojj, za bardzo off-topuje chyba. :D

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

niesamowicie podziwiam

Tylko? Naprawdę? Kasia Nosowska to jest, to jest... A dobra co ja tu będe mówić, no kocham ją, jej twórczość. Tyle, brak mi słów dla jej talentu

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Ja oglądałam z naszym "Polish Power", ale niestety nie przypominam sobie żadnych gorących tekstów. Wiem, że Marcin i Mariusz tak dobrze się znają, że potrafią godzinami siedzieć w pokoju hotelowym, nie odzywając się ani słowem. Ale to raczej nie nie jest jeden z faktów, który zapamiętujesz po obejrzeniu programu Kuby.

| Odpowiedz
blokuj
Pmyffa

Powiem szczerze że Lewy ma za to u mnie mega minusa, szybko zapomniał kto mu pomagał po przyjeździe do Dortmundu.

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Bo my miszcze nad mistrze tej strony jesteśmy. ;D Szczerze mówiąc bez offtopu żadne większe forum nie potrafi funkcjonować na dłuższą metę, a w artykule o Jerzym praktycznie wszystko już zostało powiedziane / napisane. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Fabulous_Killjoy

Ahhhh typowy facet!
Może tylko ja mam takie wrażenia, ale irytuje mnie ta cała Marina. Wycieczka do L.A albo NYC? Już lecą foteczki na Twittera, Facebooka i jeszcze kilka innych portali społecznościowych. Lans na całego po prostu. W programach VIVY pozuje na wielkiego muzycznego eksperta, a tak naprawdę, to czego ona dokonała, żeby krytykować dokonania muzyczne najbardziej zasłużonych zagranicznych artystów?
Nie ogarniam jej osoby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Armandoł

oj, ja tam ja lubie. :) tak samo czepiaja sie Weroniki Rosati, ze wrzuca fotki z czerwonego dywanu, ale ja w tym nie widze niczego zlego. co do lansowania sie w VIVIE - VIVA i ekspert - te słowa mi sie ze soba kłócą. :D

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Rosati nie wycinają przynajmniej z amerykańskich filmów i seriali, jak "gwiazdy" typu Karolak (czy on gra w każdej polskiej komedii?) i Miko. ;P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.