Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: Djoković rozbity, Murray nowym królem Londynu!

I stało się! 77 lat czekali Brytyjczycy na swojego mistrza Wimbledonu. Andy Murray pokonał w finale The Championships Novaka Djokovicia i został nowym królem londyńskiej trawy.

przeczytaj cały artykuł

sonszaj

marzę o tym by Eurosport wykupił prawa do transmisji Wimbledonu. Realizacja AO ,RG, US jest na najwyższym poziomie. Komentatorzy też OK.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

ha ha kultowe postacie, bez napinki, spontanicznie i bez większych wpadek tak jak dzisiaj pan wanio "premier w.brytanii jest na korcie"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Szczególnie gdy komentowała finał miksta podczas US Open z Sikorą. ;D Kiedy doszli do zgody, że to zabawa na niby, bo większość zależy od faceta, który jest silniejszy i bardziej wytrzymały skierowali rozmowę na tematy damsko - męskie, kwestie urody (piękne tenisistki, takie jak ty, Kasiu) przypomnieli jakiś swój mecz w grze mieszanej i Sikora zaczął z nią flirtować. ;P Na szczęście Strączy śmiała się i nie wiedziała specjalnie co powiedzieć, więc oszczędziła nam dalszego ciągu tej prywaty na antenie. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Fabulous_Killjoy

Hahahah, żałuję, że to przegapiłam! Nawet nie wiedziałam, że Eurosport transmituje jakieś miksty. No cóż, biorąc pod uwagę, że Kasia zwykle nie jest w stanie powiedzieć nic poza opisywaniem tego, co widz obserwuje na ekranie, pan Sikora musiał skierować rozmowę na nieco inne tory. "Piękne jak ty, Kasiu" - po raz kolejny publikujesz tekst, który dosłownie zwalił mnie z krzesła :) Nie wiem, czy chcę wiedzieć, co było poza anteną :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
GoVika

Na AO (chyba) była równie interesująca rozmowa:
pan Sikora: O! ptaszek? Lubisz ptaszki?
Wtedy juz do konca w pana Sikore zwatpiłam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
GoVika

Ajć wybaczcie! Ta rozmowa była nieco inna, sens równie glupi, ale przepraszam, że wprowadziłam w bład. btw akurat mecz Viki fejspalm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Gabi

No ja nie rozumiem. Przecież słychac wyraźnie,ze pan Sikora to ornitolog-entuzjasta. ;) A pani komentująca zjadła chyba za dużo niebieskich od Sugarpovej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Pottermaniack

Trochę się zna Sikora na ornitologii, bez podtekstów oczywiście. ;) Ale dlaczego wciąż stosuje wymowę rosyjską nazwiska Azarenki, a nie białoruską lub angielską? Też bez podtekstów. ;)

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Nie wiem, to jest takie okropne jak on mówi "Azarjenka", że modle się aby ona ten mecz już wygrała i zeby on juz nic nie mówił, chociaz dziwi mnie, że on w ogóle komentuje jej mecze, bo bardzo za nia nie przepada.. :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Fabulous_Killjoy

No cóż, na przykład na polskiej Wikipedii Szarapowa jest "Mariją", a Aza "Wiktoryją Azaranką".
Co do sympatii, to wiesz, jakie jest moje stanowisko :) Z tego, co zauważyłam, większość polskich komentatorów ma całkiem podobne.

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Tak wiem, zawsze mnie śmiesza te spolszczone rosyjskie imiona i nazwiska ;) można jej nie lubić, ale jak mówi, coś w rodzaju "widac z jakiego pochodzi kraju" albo jak kiedyś powiedział, że tak patrząc na nia to ona w ogóle nie umie grać w tenisa, to troche przesada, jak dla mnie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Fabulous_Killjoy

A no to faktycznie. Z tym tenisem nie wypada, ponieważ jednak mówi o zawodniczce TOP5. Nie wiem, czy w chwili wypowiadania słów była liderką, ale to nie ma tu większego znaczenia. Komentarz nie na miejscu.

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

To było chyba własnie na tegorocznym AO, wiec nie tylko była liderką, ale też wygrała caly turniej albo podczas Mastersa, ale wtedy liderką tez była. Zresztą powiedział, trudno, ale nie przystoi na Eurosporcie takich komentarzy wypowiadać.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.