Dyskusja

Wolverhampton Wolves Poole Pirates

Wolverhampton Wolves - Poole Pirates
8 lipca 2013, 20:30

49 : 42
relacja

Andrzej M

Witam , witam, wytknęła mi pewna mimoza że nie znam tematu Ligi Angielskiej , popłakałem się do łez:))
Co do meczu Gniezna z Gorzowem....dziwny ostatni bieg, obstawiłem wasze zwycięstwo u buka:((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
687li

No ja tez ;/ duzo czynnikow zawazyło o tym ze spadamy ale nie bede zamulał :)ostatnie miejsce i prawie komplet ludzi i dupa..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
687li

Jakbym miał z 9 lat to pewnie bym sie popłakał :) wiesz Mudzyn miał byc liderem a wiesz sam co z nim ;/ cała ta LECHMA to sponsor max na I lige LIPA szkoda bo miasto małe a zapotrz\ebowanie na zuzel ogromne

| Odpowiedz
blokuj
Andrzej M

Dokładnie, jak prognozowałem ligę to u was najbardziej się bałem sodówy Antonio po ostatnim sezonie. Reszta raczej nie zaskoczyła, może po za Ułamkiem.

| Odpowiedz
blokuj
687li

Beda długi nie bedzie licencji na stary w I lidze to zacznie sie od II ligi ;/Wiesz no na trasie był szybki i dwa razy padł mu sprzet potem na maszynie Zagara lipa na Ułamka tez lipa to tak jak polewaczka w Tarnowie xD

| Odpowiedz
blokuj
687li

Powiem ci ze jakby wszystkie mecze tak jechał to luz ale ogolnie kiszka SKS ma problem z kasa i nie zdziwie sie jak padna kolejne nazwiska tylko GNI mow o tym otwarcie a inni nie a problemy pewnie tez maja :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.