Wątek dotyczący artykułu

Komentarz usunięty
gregu

no to się zachowuj . bo mozna cie pomylić po ciemku. takie teksty to raczej gimbaza:
"brawo marion ,ale dno ta lisicki :"
"jedziesz MArion z tą fuksiarą :)))))))))))))))))))))))))))"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wąż

prawde napisałem, co cie boli???????fuksem doszła do finału tyle , długo takiego wyniku nie powtórzy lub nigdy,twoja psychika jest jeszcze prostsza, nie wychylać sie z szeregu i przyatakować w grupie,bo wtedy siła większa i mniejsze szanse na komprmitacje,a do bachusa, który nigdy nic nie wnosi do tematów sportowych i tylko szuka zaczepki żeby obrażać innych użytkowników,powiedz mi jaka ty masz bachusie psychike,bo to raczej nie jest normalna psychika ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
qasta

No sorry ale jeśli ktoś mówi, że Lisicka fuksem pokonała :
- Schiavone (gdzie tam pokonała, rozwaliła!, 61 62)
- Wiesninę (nr 22 WTA, do ułomków nie należy, również gładko 63 62)
- Samanthę Stosur ( 13 WTA, 3-krotną finalistkę Wimbla w deblu)
- Serenę Williams !!!! (ABSOLUTELY nr 1, będącą ostatnio w świetnej formie, 5 - KROTNĄ podwójną mistrzynię Wimbledonu)
...
to znaczy, ze kompletnie nie wie, o czym mówi (jak to gimbaza).
PS. Aha, Sabina miała tylko jednego pecha - pokonała Agnieszkę Radwńską .
Dlatego w oczach gimbazy jest ohydna, fałszywa, wredna i fuksiara

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Kolego widziałeś jak amatorsko zagrała w finale gorzej już być nie mogło. Słaby finał był i tyle,skompromitowała się strasznie,o tak Stosur wielka tenisistka jeden wielki sukces że pokonała Williams w US OPEN , a potem już słabiutko grała,takie są fakty doszła fuksem i się skończyło, na poparcie mojej teorii obserwuj jak będzie grała dalej w sezonie zobaczymy jakie będą jej wyniki,mówiłem Ci że gimbaza ty jesteś, wcale nie napisałem ohydna itp itd tylko, że fuksem doszła ,do finału i tyle,reszta sezonu będzie cienka jak to zwykle bywa po takich zrywach,ale może ty o tym nie wiesz,bo myślisz ,że jeszcze w US OPEN będzie w finale i wygra jeszcze 4 turnieje lub będzie chociaż w półfinałach :))))),jest różnica wielka pomiędzy jednym wyskokiem, a stałą,równą dyspozycją co oddaje ranking WTA

| Odpowiedz
blokuj
qasta

Jeszcze jedno, o czym pewnie nie wiesz, no bo skąd masz wiedzieć, jeśli tenisem interesujesz się tylko jak jest większy dym ?
Powiem ci , jak i innym hejterom i hejterkom (których przy okazji pozdrawiam !), co tak zmotywowało Sabinę przed meczem z Wielką Faworytką Sereną. Co sprawiło , że uwierzyła we własne siły.
Powiedziała po meczu:
"Pomyślałam sobie, że przecież na Wimbledonie rok w rok, przez ostatnie 3 lata, pokonywałam świeżo upieczone Mistrzynie Rolanda Garrosa . To dlaczego nie miałoby mi się także udać i w tym roku ? a Mistrzynią French Open jest własnie ... Serena ? Wyszłam na kort mocno w to wierząc i wygrałam ! "
I rzeczywiście, Sabina Lisicka pokonała :
- w zeszłym roku Szarapową (w 4.rundzie)
- w 2011 Na Li (w 2.rundzie)
- w 2010 Swietę Kuzniecową (w 3.rundzie)
PS. Hejtowanie dla hejtowania , przy ignorancji i niewiedzy, albo wyłącznie przez negatywne emocje (pozdrawiam cię, Ju.!) to dosyć wstydliwa sprawa

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Lisicka jest groźna na trawie i potwierdza to co roku.Jednak przez 97% sezonu ona nie istnieje, może się to zmieni.
Inna sprawa,że przerwa między RG,a Wimbledonem faktycznie może być za krótka i stąd Ci co odnieśli sukces w RG nie radzą sobie w Londynie.

| Odpowiedz
blokuj
wąż

Ech kolego widzisz udajesz eksperta, a chyba nie wiesz, że jak Maria nie ma dnia to nawet cienka zawodniczka byle może ją pokonać,a ty myślisz,że jesteś jakiś wyjątkowy ,bo wejdziesz na tenis explorer i mi powklejasz wyniki,daj spokój nie ze mną te numery,wiesz pomyśleć to ona mogła wiele rzeczy ,ale jak by piłka nie wchodziła to byłoby ciężko przy serwisie, o tak pokonała Serenę, która wygrała French Open i już była zajechana daj spokój, takich ekspertów jak ty są na pęczki,zobacz ile Serena wcześniej turniejów wygrała geniuszu,a Na LI jakaś wybitna tenisistka też potrafi przegrać w łatwych spotkaniach :),daj spokój,swoją poropagande możesz szerzyć wśród amatorów,którzy zaczeli sie inetresowac tenisem podczas wimbledonu,chcesz udawać jakiegoś guru, ale ci nie wychodzi :) ZAPAMIĘTAJ TYLKO JEDNO!! ZOBACZYMY RESZTE SEZONU !!!ZOBACZYMY JAKA LISICKI JEST REWELACYJNA ,BO JA SIĘ MYLĘ A TY MASZ RACJĘ

| Odpowiedz
blokuj
bachus

jak węsz nie ma pojecie o tenisie ,on niezna podstawowych pojec w tenisie ,a hejtuje wszedzie w koszykówce ,na spedwayu,pilce noznej i uj wie co jeszcze acha na trolingu.Odnośnie blokady uzytkownika.chciałbym,ze osoba która mnie pisze,zeby nie blokowała.Pisze troll,atakuje i sie chowa głowe w piasek to jest typowe dla weza.TO jest zenujace.hihihiihi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.