Wątek dotyczący artykułu

Rune Holta znów na ustach częstochowskich kibiców. "Walczyłem, jak niegdyś i dałem z siebie wszystko"

Rune Holta przeżywa ostatnio prawdziwy renesans swojej formy. Norweg z polskim paszportem walnie przyczynił się do zwycięstwa Dospelu Włókniarza nad Unibaksem Toruń.

przeczytaj cały artykuł

mesjasz

Coś tam drgnęło .Ma kobietę to i nadgarstki w lepszej formie...,a wyraźnie spręża się w meczach z Toruniem od czasu kiedy się go pozbyli. Poza tym średniaczek ,nie podniecajcie się tym wynikiem z rozbitym psychicznie i fizycznie Toruniem .Czekamy na play-off

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pleszyn

Sam się nie podniecaj, a przede wszystkim nie krytykuj. A skoro są tacy rozbici to nie wiem co robią na 1 miescu w tabeli jeszcze? Prawda jest tak że odskoczyli na początku bo mecze jeździli u siebie. A teraz wszystko się wyrównuje. Jeszcze jedna wpadka i zobaczymy z którego miesca wielki nie pokonany Unibax wyjdzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Cybulski

Zwróć uwagę że w tym meczu szanse były wyrównane Włókniarz także jechał bez Emila, a Toruń od 5 biegu mógł korzystać już z RT co by nieco odpowiadało zz. Także nie mów że to tylko Torunianie byli rozbitym zespołem

| Odpowiedz
blokuj
fafa31

Masz racje, nadgarstki juz nie potrzebne w domu bo ma kobiete a na mecz z Toruniem zawsze w pelnej mobilizacji. Ja bym nawet do sredniaczka go nie porownal. Ale co tam niech ma

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Średniaczek mozesz mówić na swoich zawodników jak odpadną z PO... Rozumiem cię ze Holta zawiódł twoje oczekiwania w Toruniu, no ale trzeba mu życzyć powodzenia a nie zatrzymaniu sie na pierwszej lepszej kłodzie. Holta jest legendą Włókniarza i ani ty ani ja tego nie zmienimy kibice mu nie zapomną co on zrobił dla ich klubu w szczególności w 2010 roku co w Bydzi uratował zuzel w czestochowie... Żużel!!! Gdyby nie Holta by nie było czewy na mapie polski jeśli chodzi o speedway a teraz... idze im całkiem całkiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.