Wątek dotyczący posta na blogu

Moja analiza (4).

smok

Trochę zmian się narobiło. Dla mnie niestety. Wciąż jesteśmy w grze o utrzymanie, ale już w nieuprzywilejowanej pozycji. Możemy wygrać wszystkie mecze, ale możemy też przegrać wszystkie. I to drugie wydaje się bardziej prawdopodobne. Zmiana typu na mecz Wrocław - Toruń ze względu na nieobecność Holdera. (…)

przeczytaj cały artykuł


ks vitold

w domu pierniki dostaną w palnik i to właśnie z tą dobrze im znajomą zielarnią dlatego cała pula poleci do zielarni -bynajmniej ja tak będę obstawiał
a z tego może wyniknąć że pierwszymi po zasadniczej będą zielarki.
przy Gorzowie można się obawiać tego że Sparta zdobędzie bona a mecz Targowicą może się okazać w palnik jak nic-kapryśna to ekipa nawet na własnym torze.
zielarni wiadomo co przybędzie + plus to moje i mamy lidera.
Leszcze przegrają któreś ze spotkań z Targowicą lub Czewą - nie jest to ekipa na maraton a im dalej w las tym wyniki mogą nas szokować i to mimo wali wznoszącej.
Tarnów raczej chyba nie utrzyma bona z Czewą a dodatkowo może zmieść Gorzow u nich.
Sparta bona na Gorzowie może zrobi.
Czewa w Bydzi i Targowicą może bona dołoży.
Rzesza raczej gdzieś wygra lub walnie remis z Bydzią lub Czewą.(babka będzie chciał na siłę gdzieś się odkuć...)
NIESTETY Bydzia wszystkie ale to wszystkie punkty są zagrożone nawet bon z Wrocka.,lecz widzę małą lukę jeśli by tylko chłopaki dostali kasę to do tego co już IM dodałeś DODAŁBYM jeszcze małe wygrane lub remisy z zielarkami i zgnilizną..,tak wiem że to może szokować ale zielarki będą bardzo rozluźnione a Bydziaki potrafią tam zaskoczyć co zgnilizny to jest pełna pochylnia na dno i pytanie czy będą chcieli się godnie pożegnać z e.l. czy po prostu zaliczą całkowitą wtopę nawet z wami.
zgnilizna raczej wszystko odda z tego co już im zapisałeś,jedyne co może zaskoczyć to na który mecz u siebie zbiorą kasę aby jakoś kibica udobruchać i pożegnać się od tak to widzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Polonia, żeby się utrzymać, musi wygrać nawet na wyjeździe. Lepszych okazji mieć nie będą. Lub, tak jak mówisz, wszystkie mecze u siebie + wygrana Tarnowa w Gorzowie. I jeśli Polonia się nie utrzyma, to chciałbym pozostania wrocławian. Więc skupię się na nich. A punkty dodatkowe zdobyć mogą. Mogą wygrać w Gorzowie, zdobyć bonusa na Toruniu i, jak Cieślak będzie chciał spadku Rzeszowa, wygrać w Tarnowie. Choć to ostatnie wydaje się najmniej prawdopodobne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.