Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska zaprezentowała swoje wdzięki w sesji dla "The Body Issue"

"The Body Issue" to specjalny dodatek (propaguje zdrowy styl życia) magazynu wydawanego przez ESPN (amerykańska telewizja), który jest dostępny w sprzedaży tylko raz w roku.

przeczytaj cały artykuł


rademenes

Szanowni Państwo, drodzy forumowicze, fani tenisa!

Z przykrością muszę stwierdzić, że porażka cały ten pseudo portal "sportowe fakty". Niniejsze forum, które jest notorycznie cenzurowane, a niewygodne lub niepochlebne wpisy są z niewyjaśnionych przyczyn usuwane przez moderatorów jest w moim osobistym odczuciu wymierzone przeciwko wolności wyrażania myśli i słowa. Wciąż wydaje mi się (i mam taką nadzieję), że żyjemy w wolnym kraju, w czasach szeroko rozumianych swobód obywatelskich, gdzie wolność wyrażania myśli jest zagwarantowana w konstytucji RP. Niestety nie jest tak, przynajmniej w tym miejscu. Jeśli w sposób bezwzględny ograniczana jest swoboda wypowiedzi, poprzez usuwanie wpisów (bez podania przyczyn), oznacza to dla mnie jawną dyskryminację poglądów i pogwałcenie praw. Wobec powyższego niestety nie widzę sensu dalszego uczestnictwa w tym wątpliwej jakości przedsięwzięciu. Wszystkim, którzy kiedykolwiek dobrowolnie lub z premedytacją wdali się ze mną w jakąkolwiek małą lub większą dyskusję dziękuje, a tych których byłem zmuszony naznaczyć cierpkim słowem tak po ludzku przepraszam. Może czasem tu jeszcze zajrzę, ale wątpię abym w przyszłości udzielił tu swojego komentarza. Życzę pozostałym tutaj osobom owocnych, zażartych i merytorycznych dyskusji o pięknie tego sportu oraz o zmaganiach i przede wszystkim sukcesach naszych tenisistów.

Pozdrawiam
rademenes

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertW18

Kilku cennych uczestników niniejszego forum już odeszło z powodu działaczy nadzorczych. Były też wpisy wskazujące na tutejszą cenzurę. Ale usuwanie czyichś wypowiedzi podoba się niektórym z tutejszych. Pewnie tym, którzy chcą się bawić w dawanie cichcem "minusów" czy "plusów". I tych, dla których właściwym sposobem postępowania jest prośba do nadzorcy o działania przeciwko innym uczestnikom Forum lub ich wypowiedziom. Śmiesznie nieodpowiednia jest sama nazwa cenzora - "moderator". Niby on taki "umiarkowany" ... tylko, że usuwa wpisy rzeczowe, bez wyzwisk, bo mu się nie podobają. Zamiast ograniczyć się do wypowiedzi niezgodnych z prawem. Swoją drogą prawo polskie też jest okropne w tym względzie. Powinna być w ogóle wolność wypowiedzi poza złamaniem umowy czy oszustwem przy zakupie itp. Wtedy by się okazało, że wiele "pyskówek" obrażonych to ich osobista sprawa i prokuratura czy policja może się zająć istotniejszymi sprawami.
Państwowa cenzura jest teraz pośrednia, za to bardziej bezpośrednio i według swego widzimisię działają "mali cenzorzy": nadzorcy forów, założyciele "blogów" itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.